PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
4
Pobierz:
Dodany: 2007-11-12
Artykuł: Yesir

muzyka
temat
praktyczny system pomocy
INFORMACJE
Gatunek: Symulatory
Licencja: shareware
Data wydania: 2007
Pobrań: 1878
Wymagania sprzętowe:
Pentium 1 GHz, 512Mb RAM, 200MB na dysku
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Hacker Evolution

Hacker Evolution Hacker Evolution Hacker Evolution
OCEŃ
Hacker Evolution, to kolejny produkt po BS Hacker - Zero Expansions i BS Hacker - Replay. Ponownie wcielamy się w rolę hakera, który z wielkim kunsztem włamuje się do komputerów banków i agencji rządowych, łamiąc zabezpieczenia i wykradając poufne informacje – starając się nie wpaść w ręce wymiaru sprawiedliwości.

 Jako specjalista od zabezpieczeń komputerów, zostajesz pewnego dnia zasypany lawiną pracy. Newralgiczne systemy sieci z dnia na dzień zaczynają zawodzić, co powoduje zamieszanie na rynkach giełdowych i w banku centralnym. Zdajesz sobie sprawę, że jest to coś więcej niż zwykłe zakłócenia. Być może, następują początkowe symptomy załamywania się całej sieci. Nie zwlekając ani chwili, postanawiasz na własna rękę odnaleźć przyczynę zagrożenia, włamując się do komputerów rożnych instytucji, aby odkryć prawdę.

 Tak zaczyna się twoja przygoda graczu. Cała akcja gry, opiera się na włamywaniu do komputerów, by sprawdzić co wykonują lub przechowują. Do tego celu wykorzystujemy dostępne narzędzia, oraz komendy, które omijają firewall'e i łamią zabezpieczenia systemu. Kradziesz pieniędzy również będzie wyzwaniem i nie będziesz miał skrupułów, bo za kase trzeba kupić lepszy sprzęt i narzędzia , które potrafią szybko odczytać zaszyfrowane informacje. Im dalej będziemy brnąć w wyrafinowane metody włamywania się do strzeżonych instytucji, tym większy będziemy mieli dostęp do informacji, które pozwolą odkryć prawdę.

 Hacker Evolution jest symulatorem, który z rzeczywistością nie ma dużo wspólnego, chociaż powierzchownie ukazuje podziemny świat hackingu. Pomimo, że jest to świat wirtualny, włamywanie i wykradanie informacji dostarcza sporo emocji. Stojące przed nami, coraz bardziej skomplikowane zadania, wprowadzają nas we właściwy klimat. Uczucie ciągłego zagrożenia przed próbą namierzenia, będzie nieprzerwalnie nam towarzyszyć. Do tego dochodzi jeszcze ta charakterystyczna muzyka, która dobrze oddaje panujący nastrój.

Może Ci się spodobają

Skies Escape From Paradise flOw
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-07-08 18:30:24
fajne ale ma ktoś download do pełnej wersji?
Gość
+0
2008-07-29 16:57:53
To prędzej cracker

[Tak masz 100% racje tylko, że media przekręiły tą nazwę na hmm złe znaczenie. Być może to kogoś uświadomi - Hacker to tytuł nadany tylko i wyłącznie przez innego hackera osobie uzdolnionej i mającej pojęcie o praktycznie wszystkich dziedzinach informatyki (od sprzętu aż możliwość programowania w kilku językach), natomiast osoba wykorzystująca swoją wiedzę w celach przestępczych to cracker (jednak najczęściej to script kiddies)  ~ N)

 

Lookacz
+0
2008-04-05 10:56:21
hehe faajna giera ściągne sobie full xD naprawdę polecam
Kubamax
+0
2007-12-29 12:50:51
o joj.. monotonne strasznie
Noss
+0
2007-12-26 00:32:46
Widocznie w tej recenzji nie ma, może ktoś doda.
Włamywanie się do komputerów, to umiem realistycznie, lecz tego nie wykorzystuję do nieszczęścia innych ani żadnych włamywań.
Gierka poprostu, ale niektórym może się spodobać.
Włamywanie się ciągłe - to jest nudzące.
Gość
+0
2007-11-12 18:43:33
Na godzinie 1 :)
Gość
+0
2007-11-12 09:53:48
Nareszcie coś dla mnie po tych wszystkich pasjansach i arcade'ach. Szkoda tylko że shareware. Jeszcze jedno, gdzie zapodziały się plusy i minusy?

1