PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
4
Pobierz:
Dodany: 2010-01-10
Artykuł: Pawcio

Kosmiczny shooter w 3D
Tryb kampani
Realizm
Na początku może wydawać się zbyt trudna
INFORMACJE
Gatunek: Symulatory
Licencja: freeware
Data wydania: 0
Pobrań: 1021
Producent: Shawn
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Star Wraith 2

Star Wraith 2 Star Wraith 2 Star Wraith 2
OCEŃ
Któż z nas nie chciałby usiąść za sterami statku kosmicznego i wziąć udział w międzygwiezdnych podróżach? Myślę, że bardzo wielu z was. A kto chciałby walczyć w galaktycznych wojnach na śmierć i życie? Tutaj pewnie chętnych byłoby o wiele mniej. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie manerwy odbyły się na ekranach naszych monitorów. A to wszystko za sprawą kosmicznej strzelanki Star Wraith 2.

Bliżej nieokreślona przyszłość. Oczywiście, międzyplanetarne podróże kosmiczne stanowią już codzienność. Wcielamy się w pilota myśliwca bojowego i bierzemy udział w wielkim kosmicznym konflikcie. Na wstępie należy zaznaczyć, iż nie jest to tradycyjny kosmiczny shooter. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na realizm jaki występuje w Star Wraith 2. Oczywiście trudno stwierdzić jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, ale smaczki takie jak zachowanie statku, obrażenia czy manewry lotnicze naprawdę cieszą. Dodatkowo dochodzi możliwość kierowania swoimi podwładnymi. Możemy wydawać im komendy (osłanianie, atakowanie celu itp.) Dodatkowo dochodzą ciekawe zadania typu: zniszczenie określonego punktu, konwojowanie statku – matki czy ogólne wielkie bitwy rodem z Gwiezdnych Wojen. Jednak najfajniejsza frajda jaka płynie z zabawy to swobodne poruszanie się po mapie, manewry i wyścigi pomiędzy uczestnikami wojny. Oczywiście mamy do wyboru kilka statków kosmicznych, które możemy odblokować wraz z postępami w rozgrywce. Jako dodatkowy plus należy wymienić w miarę prosty samouczek, który w intuicyjny sposób zapozna nas z grą i sprawi, że nie będzie się nam wydawała tak trudna jak na początku. 

 Jeśli chodzi o grafikę, to jej jedyną zaletą jest środowisko 3D. Dopracowanie jednak pozostawia dużo do życzenia. Brakuje tutaj jakichkolwiek detali, a same modele statków i planet są brzydkie. Jednak całe tło tj. przestrzeń kosmiczna może się podobać i pomaga wczuć się nam w rolę jaką przyszło nam pełnić. Muzyka również nie stoi na wysokim poziomie, ale jest w miarę przyzwoita i nie przeszkadza nam w zabawie.

Reasumując, SW 2 to ciekawa pozycja dla każdego gracza, któremu znudziły się już dwuwymiarowe zmagania w kosmosie. Przedstawienie tematu kosmicznego shootera w 3D sprawdziło się znakomicie. Fakt, iż całe otoczenie zbyt przyjemne dla oka nie jest, ale przecież nie to jest najważnieszja. Liczy się dobra zabawa, a tutaj takową na pewno znajdziecie.

Może Ci się spodobają

Sandbox of God: Remastered Keio Line Symulator 2 Rider 2
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-04-11 18:13:34
to wszystko wygląda tak jakby czegoś tam brakowało w plikach
Mac Bad
+0
2010-04-11 16:23:47
Najwyraźniej jest to jakiś problem z Twoim komputerem/Systemem Operacyjnym/Łączem internetowym. Minutę temu ściągnąłem i sprawdziłem: wszystko działa jak należy.
Gość
+0
2010-04-11 13:01:52
plik jest uszkodzony menu działa ale jak chcę polatać to się wyświetlają error 500 error 51 jakiś runtime errors lepiej to zdejmijcie z serwisu
Gość
+0
2010-03-26 16:59:15
jaki znowu plik uszkodzony? aż strach ściągać
Gość
+0
2010-01-31 21:28:42
bo to trzeba umieć się posługiwać plikami
Gość
+0
2010-01-20 16:28:28
plik uszkodzonynigdy nie widziałem zeby taka gra dobra sciągała sie tak szybko

1