PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
5
Pobierz:
Dodany: 2009-01-04
Artykuł: Yesir

Grafika
Audio
Klimat
Fabuła
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 6054
Wymagania sprzętowe:
CPU 1800 MHz, 512 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Area 51

Area 51 Area 51 Area 51
OCEŃ
Studio Midway Games udostępniło w pełnej wersji grę, którą jeszcze trzy lata temu można było kupić w sklepie. Jest to już trzeci i miejmy nadzieje, że nie ostatni darmowy prezent od tego wydawcy. Może nawet inny pójdą przykładem i zaczną wydawać swoje stare tytuły w wersji freeware. Czas pokaże, a tymczasem skupmy swoją uwagę na Area 51.

 Cała akcja gry dzieje się wokół osławionej i tajemniczej Strefy 51. W okolicach, której widziano niezidentyfikowane obiekty latające. Otóż, na obszarze tej strefy został uwolniony niebezpieczny wirus zmieniający ludzi w bezmyślne i odrażające mutanty siejące śmierć i zniszczenie. Cały personel został zarażony tym wirusem, jednak to nie wszystko. Okazuje się, że w strefie 51 znajdują się również obcy, którzy wcale nie są mniej agresywni od zakażonych ludzi. Władze Stanów Zjednoczonych wysyłają mały oddział, który ma za zadanie opanować wirusa przez likwidacje wszystkich skażonych istot znajdujących się w bazie.

 Po zapoznaniu się z fabułą ruszamy do boju obserwując świat z perspektywy pierwszej osoby. Jest to typowe dla strzelanek nastawionych na czystą i dynamiczną akcję, gdzie z każdej strony pojawiają się wrogowie do natychmiastowego odstrzału. Czasami będą nas wspierać towarzysze broni, a innym razem będziemy musieli przemierzać samotnie pomieszczenia i hangary. No, może nie tak samotnie, przecież obcy będą nam urozmaicać czas spędzony przy grze.

 Wrogo nastawione do nas jednostki to przeważnie były personel, który został zakażony wirusem, a potem już zaczynając od małych szarych obcych z wylupiastymi oczyma, po dość wielgaśne i zmutowane stwory. Pod tym względem twórcy gry zagwarantowali nam naprawdę spore urozmaicenie. To samo dotyczy broni. Ogólnie jest ponad 30 rodzajów broni, poczynając od tej typowo ziemskiej, a kończąc na technologii pozaziemskiej. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość chwilowego zarażenia się wirusem i transformacji w zabójczą bestie.

 Oprócz trybu Campaign udostępniono również tryb Multiplayer, w którym prowadzi się klasyczne walki, jak Death match, Team death match oraz Capture the flag. Nowością jest natomiast tryb Infection, w którym zarażony wirusem gracz ma za zadanie rozprzestrzenić infekcje na przeciwników.

 Oprawa wizualna wygląda bardzo dobrze. Mroczne lokalizacje, efektowne wybuchy, ładnie wymodelowane postacie, a także przerywniki filmowe doskonale oddają klimat w grze. Do tego dochodzi muzyka i inne dźwięki podkreślające nastrój.

 Rzadko pojawiają się tak dobre produkcje freeware jak Area 51. Dla graczy, którzy lubią porządnie wykonane gry w trybie samotnego gracza, jest to z pewnością produkt pożądany. Gra dostarczy wspaniałej rozrywki na wiele długich zimowych wieczorów.Może Ci się spodobają

After The End Lethal Judgment 3 Skies of War
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-03-01 03:23:54
Jeśli ktoś będzie sądził, że etap z doktorkiem jest chwilowy i wrócimy do naszego oddziału to jest w błędzie. Totalne bezklimacie lecące co raz bardziej w dół i fabularnie i gameplayowo towarzyszy do końca. JAk można było zmarnować taki potencjał...
Gość
+0
2011-03-01 03:21:46
Gra nie jest dobra. Przeszedłem całość. Cały klimat zapowiadający się w pierwszych minutach gry z oddziałem żołnierzy pomocników (który jest genialny) znika i to już po kilku etapach. Gra traci całkowicie klimat. Chodzimy i walimy w pojedynkę do zastępów terrorystów, których potem jak się okazuje tworzą kosmici z magicznych kulek. Widać ogromną przepaść między początkiem, a rozwinięciem. Genialny klimat oddziału walczącego z nienznanym zmienia się w nudną toporną monotonną singleplayerową rozwałkę 2,3 rodzajów przeciwników do znudzenia. Wyskakują hordami pod koniec z tych kulek obcych. Totalnie zmarnowany potencjał. Przeszedłem całość, ale ogólnie porażka. Genialne pierwsze 20 minut gry nie wystarczy, żeby całość uznać za świetną.
Gra totalnie zawodzi. Przeciwników jest mało, a fabuła robi się naciągana od etapu z doktorkiem. Gra leci na łeb na szyje fabularnie, a wstawki z dialogami są przewidywalne i tendencyjne. (Początek 9/10) całość 4/10 bardzo niedopracowana gra. Nawet ten czytnik nie został dobrze rozwinięty. Zagadki są niedopracowane i wykonują się automatycznie. Podsumowując ta gra jest słaba i niedopracowana (!)
Gość
+0
2010-09-10 15:04:46
Piekna gra. 7 i pol minuty sciagania - godziny rozrywki!
Gość
+0
2010-07-07 10:32:19
słaba gra... Pierwsze 3 misje są spoko, od momentu kiedy bohater ma zdolność do mutacji (kompletnie nie wiem po co) jest coraz gorzej. Robi się typowa gra Rambo - Ty jeden, ich wielu.
Gość
+0
2010-05-13 21:58:45
Gra ma jedną wadę - gdy dojdziemy do etapów, gdzie pojawiają się ci śmieszni kosmici to gra robi się coraz głupsza. Doszedłem do pewnego poziomu, którego nie mogłem przejść - kosmici respawnują swoich wrogów poprzez wyrzucanie jakichś świecących kulek (z których robi się przeciwnik), a sami są osłonięci polem siłowym (długo się je niszczy), jest ciasno - nie ma, gdzie uciekać aby się schować przed granatami przeciwników, jakby tego było mało - brakuje amunicji. Dlatego nie przeszedłem całej - nie lubię się męczyć, gra ma sprawiać przyjemność, a nie doprowadzać do męki. Ale mimo to cała większość gry jest super - przyjemnie się grało. Bardzo płynnie działa na słabym sprzęcie - dobra optymalizacja.
Gość
+0
2010-03-31 00:05:55
45 min ściągania - godziny rozrywki.
polecam.
Gość
+0
2009-06-25 18:43:56
moye bzc
Gość
+0
2009-06-11 00:46:48
gites gra, a na moim kompie 3.0 ghz p4, 2048 dual prescott chanell DDR RAM, i karcie geforce 4 Ti with agp8x, chodziła . . . znaczy zapierdzielała ; )
Gość
+0
2009-05-23 18:43:52
długo sie pobiera
Gość
+0
2009-05-14 18:30:06
Ej Jak Jest Level The Search To Przechodze Sobię Go i Mnie Z Gry Wywala Pomóżcie Mi Błagam!!!

1 2 3 Następna