PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
bodzio_stawski
3
Pobierz:
Dodany: 2011-01-16
Artykuł: bodzio_stawski

zróżnicowane misje
tryb multiplayer/cooperative
spory wybór postaci
trochę przestarzała grafika, jeśli ktoś nie przepada za grami z lat 90-tych
INFORMACJE
Gatunek: Bijatyki
Licencja: freeware
Data wydania: 1993
Pobrań: 782
Producent: Rare
Dystrybutor: Tradewest
Wymagania sprzętowe:
Windows XP 32-bit,/Vista 32-bit,/9x/ NT 4.0,/2000
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Battletoads & Double Dragon

Battletoads & Double Dragon Battletoads & Double Dragon Battletoads & Double Dragon
OCEŃ

Battletoads & Double Dragon jest grą z gatunku beat'em up z czasów królowania konsoli NES na rynku gier komputerowych, wydaną w 1993 roku i stworzoną przez firmę Rare. Powstała z połączenia gry Double Dragon - produkcji firmy Techn's Japan oraz Battletoads, stworzonego przez Rare, choć Techn'sowi nie przypisuje się właściwie udziału w produkcji B&DD poza udzieleniem pozwolenia na wykorzystanie elementów z ich gry.

Ziemia została zaatakowana przez statek kosmiczny Colossus, z Królową Ciemności na czele, która po swojej ostatniej klęsce w starciu ze znanymi z pierwotnych "Battletoadsów" żabami, powraca z planem opanowania galaktyki. W tym celu przyciąga na swoją stronę Wojowników Cienia (znanych z serii gier Double Dragon), którzy mają uzupełnić jej siły.

Na wieść o tym, Battletoads kontaktują się z Billy'm i Jimmy'm Lee i proszą ich o pomoc. Bracia Lee przystają na propozycję i wspólnie z żabami wyruszają, by pokrzyżować plany Królowej Ciemności i ich kolaborantów.

W grze do wyboru mamy pięć postaci: Billy i Jimmy Lee (znani z serii Double Dragon) oraz Zits, Pimple i Rash z gry Battletoads. Wybraną postacią przechodzimy przez siedem etapów używając kopniaków i ciosów z pięści do pokonywania wrogów pojawiających się a ekranie. Na końcu każdej planszy czeka na nas boss, którego pokonanie umożliwia przejście do następnej misji.

Podczas zadań, oprócz standardowych ciosów, mamy również możliwość używania broni pozostawionej przez przeciwników, np. kijów czy lasek dynamitów. Na dodatek gra obfituje w takie smaczki jak misje na "latających skuterach" czy przeskakiwanie przepaści poprzez uwieszaniu się na lasso.

Gra Battletoads & Double Dragon jest obowiązkową pozycja dla tych, którzy szukają dobrego mordobicia. Połączenie dwóch legendarnych gier dało świetny efekt, który dostarczy jeszcze więcej emocji, jeżeli zagramy z kimś jeszcze w trybie cooperative. :)


Może Ci się spodobają

Federation Wrestling Destruction Desire Emblem of Red
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-08-05 19:16:41
**jowa grafika, w orginale była lepsza tu są tekstury wielkości pół planszy co unicestwia poczucie realizmu.
Spokojny
+0
2011-01-25 21:39:04
tyle się w to nagrałem za młodu że znam ją na pamięć - szkoda ściągać
Gość
+0
2011-01-16 16:03:51
dobra giera
Gość
+0
2011-01-16 10:58:22
:D Zarżnięte prosto z Segi Mega drive lub SNESa

1