PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
4
Pobierz:
Dodany: 2007-07-21
Artykuł: Medard

Ładna oprawa griaficzna
Zupełnie za darmo
INFORMACJE
Gatunek: Karty
Licencja: GNU/GPL
Data wydania: 2007
Pobrań: 2632
Producent: Fjcladellas
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Big Solitaires 3D

Big Solitaires 3D Big Solitaires 3D Big Solitaires 3D
OCEŃ
Większość graczy twierdzi, że pasjanse są dla tych osób, co naprawdę się nudzą i nie mają jak spożytkować swojego wolnego czasu. Jest to błędna myśl, z racji popularyzacji gry oraz jej wpływu na rozwój logicznego myślenia. Oczywiście tego typu produkcji jest sporo, w większości jednak są to paczki dostępnych kilku raptem gier i to jeszcze w pełni użytkowych po zapłaceniu pewnej kwoty. Dziś przedstawiam program zupełnie darmowy, który przeraża swoją wielkością?i to wcale nie w kwestii wielkości instalki.

 Big Solitaires 3D to zestaw aż 40 (!!!) różnych pasjansów, w których zawarte są oczywiście te najbardziej popularne ? FreeCell, Klondike czy też Spider, a to tylko początek. Wybór oraz sama gra nie przysparza żadnych problemów, wszystko jest wyjątkowo logiczne i klarowne. Brak oczywiście pewnych objaśnień i wskazówek, ale po pewnym czasie dochodzi się samemu do tego wszystkiego. Autor postarał się o dodanie podstawowych funkcji takich jak cofanie ruchu, zmiana widoku oraz restart.

 Mimo, że w tytule zawarta jest wzmianka o tym, jakoby Big Solitaires 3D był w trójwymiarze, sam w sobie raczej taki nie jest. Wszystko wygląda płasko i raczej typowo dla tego gatunku, ale w niczym to nie przeszkadza. Grafika choć nie powala na kolana, jest wystarczająco ładna i wyraźna, aby nie mieć do niej zastrzeżeń. Brak muzyki trudno zaliczyć do minusów, po prostu można włączyć coś swojego, co nas rozluźnia i zmusza do myślenia. Dodano kilka dźwięków, ale raczej nie zwraca się na nie uwagi, bo czy w pasjansie jest to ważna opcja?

 Podsumowując - od dawien dawna nie miałem do czynienia z tak wielkim zbiorem gier i to dostępnych zupełnie za darmo. Dodatkowo wszystko odziane jest w ciekawą grafikę, która nie przeszkadza, a tylko uprzyjemnia zabawę. Polecam wszystkim, którzy znajdą chwilkę na relaks i ucieczkę od życia realnego. Życzę samych wygranych!

Może Ci się spodobają

Poker Squares 30+ Free Patience Easy Bridge
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-08-29 14:57:47
dokladnie, ja nie umiem, mnie gra nie dziala, wypada na poczatek napisac-tylko dla tych co potrafia sobie skompilowac
Gość
+0
2007-07-21 14:46:17
Moglibyście podać link do wersji "Setup" zamiast do źródła :P Mało komu chce się kompilować ściągnięte gry... Bo niektórzy mogą nie umieć ściągnąć właściwej już skompilowanej wersji na SourceForge.net

1