PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2013-12-18
Artykuł: Jan Giemza

Contraaa!
też chciałbym być bohaterem gry
miłe wspomnienie lat minionych
szybko się kończy
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2013
Pobrań: 67
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Continue? Philly Under Fire

Continue? Philly Under Fire Continue? Philly Under Fire Continue? Philly Under Fire
OCEŃ

Na YouTubie możecie znaleźć popularny show Continue?, prowadzony przez Paula, Nicka i Josha, którzy w swoim szczególnym stylu rozprawiają o starych grach wideo. A ostatnio sami w takowej wystąpili.

 

Continue? Philly Under Fire to całkiem sympatyczna produkcja, stworzona z myślą o graczach, którzy w młodości zagrywali się w Contrę. Rozgrywka zasadniczo nie odbiega od typowego side-scrollera z tamtych czasów: biegniesz przed siebie, nie zwalniając nawet na chwilę spustu – i co jakiś czas natrafiasz na minibossów, którzy wymagają ponadprzeciętnej zręczności.

 

Masz do wyboru trzech bohaterów, każdy z nich obdarzony jest pikselową fizys prowadzącego Continue?. Udało się też przemycić nieco znanego z filmików humoru, więc nie nastawiaj się na szczególnie poważną rozrywkę.

 

Ogólnie rzecz biorąc, całość sprawia naprawdę dobre wrażenie i – podobnie jak oryginalna Contra – nie pozwala się oderwać od ekranu. Szkoda tylko, że grę można ukończyć bez większych problemów w kilkadziesiąt minut.

 

Ale i tak warto ją pobrać. Choćby dla przyjemnej grafiki i naprawdę rewelacyjnego soundtracku. Albo z czystego sentymentu – bo side-scrollery to wymarły już dziś gatunek, który jednak nie zatracił swojej pierwotnej grywalności.


Może Ci się spodobają

Fat Fish Pac Maniac Equilib
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 3):

Regulamin
Gość:
skorotrzeba..
+0
2013-12-20 14:33:23
i =grafia fizyka wszystko fajnie zrobione tylko mocno przegieli z tą długością jakby zrobili 8 takich epizodów jak w kontrze to byłaby świetna produkcja:)

1