PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
5
Pobierz:
Dodany: 2012-01-15
Artykuł: FreeMan09

Dobra grafika
Oprawa dźwiękowa
Ciekawy pomysł na rozgrywkę
Pomniejsze bugi
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2011
Pobrań: 252
Producent: Double++
Wymagania sprzętowe:
Windows7/Vista/XP,2GB RAM, Procesor Dual Core
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Deity

Deity Deity Deity
OCEŃ

Deity to tytuł, gdzie przyjdzie nam się wcielić w potwora przemierzającego mroczne lochy. Nasz bohater to prawdziwa bestia, która bez skrupułów atakuje z ukrycia strażników - zamieniając ich w krwawą papkę.

Poruszanie się po lochach jest bardzo nietypowe. Otóż głównym środkiem komunikacji w grze - są specjalne pochodnie, pomiędzy którymi możemy zręcznie przeskakiwać. Jest to najbezpieczniejsza forma poruszania, dająca możliwość pewnego zaskoczenia przeciwników. Ogólnie muszę przyznać, że sterowanie jest bardzo intuicyjne i sprawia sporo frajdy.

Walka w grze opiera się na podejściu do przeciwnika od tyłu, wyczekaniu odpowiedniego momentu, a następnie cichym zaatakowaniu go w taki sposób - by nie wzbudzić alarmu wśród innych strażników będących w pobliżu. Oprócz tego ciekawym rozwiązaniem jest możliwość użycia specjalnego łańcucha, dzięki któremu połączymy wybranych przeciwników, i poprzez kliknięcie przycisku myszy - zlikwidujemy wszystkich naraz.

 

 

W sumie autorzy oddali do naszej dyspozycji cztery poziomy, które pod wieloma względami są od siebie odmienne. Na każdym z nich porozstawiana została masa punktów kontrolnych, dzięki czemu rozgrywka nie jest frustrująca w momencie gdy nasz bohater zginie. Fajnie, że autorzy udostępnili graczom wybór poziomu trudności, przez co każdy może dostosować go do - własnych umiejętności gameingowych.

Grafika stoi na całkiem przyzwoitym poziomie. Modele i animacje zarówno głównego bohatera jak i jego przeciwników prezentują się (jak na darmową produkcję) całkiem nieźle. Ogólnie lokacje jakie będziemy zwiedzać podczas zabawy są różnorodne i klimatyczne. Oprawa dźwiękowa podkreśla dosyć mroczny charakter produkcji, sprawiając że jeszcze bardziej wsiąkamy w zabawę.

Ogólny koncept gry jest bardzo nietypowy i oryginalny, a co za tym idzie - sama produkcja sprawia przez to sporo frajdy. Trzeba przyznać, że Deity to solidny tytuł, który może się podobać. Jak dla mnie zasługuje on na ocenę 5/5.


Może Ci się spodobają

Labirynth Cloud Castle Attack 2
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-01-16 00:57:20
Genialna gra. Krótka, ale za to pierwszy raz widzę taką... Hm... Dobrze wykonaną, przemyślaną grę.
Gość
+0
2012-01-15 23:19:37
Troszeczkę za krótka, ale i tak świetny freeware :)

1