PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
AdeX
2
Pobierz:
Dodany: 2006-01-27
Artykuł: AdeX

Niezła grafika
Różne bonusy
INFORMACJE
Gatunek: Arkanoid
Licencja: freeware
Data wydania: 2000
Pobrań: 4154
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język:
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Doka-Chan no Block Kuzushi 2

Doka-Chan no Block Kuzushi 2
OCEŃ
Z pewnością zetknęliście się kiedyś z Arkanoidem lub produkcją temu podobną. Trudno wymyślić już w tym gatunku coś nowego. Programistom z Yamada No Ana Project (nietrudno się domyślić, że to firma japońska) udała się ta sztuka. Zaprojektowali bowiem Doka-Chan no Block Kuzushi 2 - klona Arkanoida, w oryginalnym wydaniu.

 Wcielamy się w jednego z trzech...budowniczych. Naszym zadaniem jest takie odbijanie kolorowej kulki kawałkiem blachy (co zapewne miało być platformą), aby wybić wszystkie klocki na mapce. Nie da się poruszać platformą po całej mapie, co jest ostatnio tradycją we wszelkich grach tego typu. Klocki można wybijać tylko, gdy są one koloru czerwonego - gdy uderzymy w jakikolwiek inny, zmienia on kolor. Niby nic nowego - co więc jest jakąś nowością?

 Przede wszystkim otoczenie. Nikomu chyba w historii gier komputerowych nie zdarzało się odbijać piłeczką na budowie, a na pewno nikomu uderzać kawałkiem blachy. Po drugie - mamy przed sobą ładną, kreskówkową grafikę, na styl japońskich bajek anime (bo jak sam tytuł wskazuje, mamy do czynienia z grą z Kraju Kwitnącej Wiśni). Postacie są wykreowane zabawnie, każda z czterech ma inny ubiór, co czyni rozgrywkę trochę zróżnicowaną - bo oczywistym wydaje się to, że specjalnych różnic między postaciami nie ma.

 Doka-Chan no Block Kuzushi 2 to nie jest nowa jakość w gatunku Arkanoid. To niezła gra, w sam raz na pięć-dziesięć minut. Później nadaje się tylko do zapomnienia. Polecam jednak tę grę, głównie ze względu na te zimne, mroźne wieczory. Aby umilić sobie ten czas, można zagrać!

Może Ci się spodobają

Ricochet Infinity Action Ball Deluxe Little Gods
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 10):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-06-20 19:57:17
Nawet przyjemna gierka, dosyć oryginalna trzeba przyznać, ale warto zagrać. Dobrze, że wymyślili coś nowego w materii arkanoidów, bo szczerze mówiąc znudziło mi się takie zwykłe walenie kulką w klocki. Fajna grafika, tylko muzyka rodem z Pegasusa. Ale ogólnie jest w porządku.
Gość
+0
2006-06-16 18:42:13
+ Fajnie jak cos z góry spada, pare postaci do wyboru , fajnie narysowane , tryb 2 graczy(to dla mnie duzy plus, nie nudzi sie z kumplem;]), z winogronem dużo pilek na ekranie , na 2 graczy mozna sobie pilki zabierac ;] . - Jak na arkanoid mało rund ... ->ogulnie jest cool gra polecam :D . Druga czensc z zamalowaniem scian też jest cool
Gość
+0
2006-06-15 22:56:51
PODZIELONE GLOSY :P ....ja wlasne sciągam
Gość
+0
2006-03-14 14:09:14
fajne super
Gość
+0
2006-03-13 18:44:24
takie sobie

1