PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2010-12-21
Artykuł: Eugen

futurystyczny klimat
mnóstwo akcji
trzeba się przyzwyczaić do sterowania
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: shareware
Data wydania: 2010
Pobrań: 481
Producent: Astro Port
Wymagania sprzętowe:
1,4 GHz, 256 MB RAM, DirectX 8.0
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Japońska wersja językowa Japoński
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Gigantic Army

Gigantic Army Gigantic Army Gigantic Army
OCEŃ
FILM
Nie wiedzieć czemu, niezależne gry azjatyckie bardzo rzadko pojawiają się na komputerach europejczyków. Być może problemem jest dostępność, gdyż zwykle dostępu do nich bronią szeregi nieprzebytych krzaków i bez internetowego translatora nie ma co podchodzić. Kiedy się już jednak wejdzie w te "zarośla", okazuje się, że całkiem blisko jest wielki świat mało znanych gier, które aż proszę by w nie zagrać.

Gigantic Army to gra posiadająca jeden z kilku produktów eksportowych Japonii - wielkie roboty. Gracz bierze udział w konflikcie Ziemian z maszynami, kierując pojazdem zmechanizowanym o postaci robota - ma pancerz, potężną broń i wciąż sunie do przodu niszcząc wszystko na swojej drodze.

Znajdziemy tu mnóstwo wybuchów, maszyn mniejszych i większych do zniszczenia oraz wielu tzw. bossów, czyli jednostek unikatowych. Na początku należy wybrać jedną z trzech broni podstawowych oraz jedną z trzech broni specjalnych. Wersja demo obejmuje dwa etapy, na szczęście bez ograniczenia czasowego. Pełną wersję kupicie już za 1575 jenów (niecałe 19 dolarów, czyli ok. 57 zł). Na szczęście żyjemy w tak nowoczesnych czasach, że płacić kartą można na całym świecie. Listę sklepów znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Nawet bez pełniaka Gigantic Army jest warte zagrania. Animacja, grafika i dźwięk - to wszystko składa się na bardzo dobrą platformową strzelankę, choć odnajdą się w niej raczej tylko fani wytrwali i z zamiłowaniem do specyficznego klimatu.

Może Ci się spodobają

Gunner 2 Swarm Survivor - the Living Dead
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2011-06-29 19:24:14
jako posiadacz pełnej wersji napisze wam tu co nieco o niej może zacznę iż w full wersji mamy łącznie sześć etapów do pokonania więc demo obejmuje 1/3 całej rozgrywki, ponadto nie mamy dostępu do dwóch ukrytych trybów trudnego i koszmar, co ciekawe zauważyłem iż po ukończeniu trudniejszych trybów zmieniają się pewne elementy gry, co dodaje smaczku do całości, pisze to dla ludzi chcących zakupić ów grę, ale myślę że warto - widziałem wiele droższych produkcji które nie dorównują jej pod względem: prostej przejrzystej grafiki; dość łatwego sterowania (po opanowaniu) i tego co dodaje miodności - klimatu, rodem z apokaliptycznej wizji podboju świata a do tego dochodzi jeszcze świetny, wręcz niezauważalny "respawn" wrogich jednostek, przez co mamy wrażenie jak by się walczyło faktycznie z tytułową armią.
Gość
+0
2011-06-28 10:27:09
zdobyłem full wersję, niesamowita gierka ani nawet się nie denerwuje jak gram w nią

P.S full wersja zajmuje dokładnie 66,5 MB, ale warto było się postarać o zdobycie jej "jupi!"
Gość
+0
2011-04-19 03:18:39
gierka jest kozacka szkoda ze trzeba kieszenie oprozniac zeby sobie pograc w pelna:P
Gość
+0
2011-04-17 19:51:24
system rozgrywki przybliżony do gier z serii Metal Slug. Ja to lubię więc jestem za:)
Spokojny
+0
2010-12-22 13:46:26
już dawno nie widziałem tak ładnej i szczegółowej gierki wojennej 2D. Oj, oj, chyba sobie kupie*.

*tak jak kiedyś kupiłem FATE

1