PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Naztom
2
Pobierz:
Dodany: 2008-02-19
Artykuł: Naztom

Dynamiczna
Proste sterowanie
Brak zapisu stanu gry
Trudna
Krótka
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 532
Producent: Juuso Salonen
Wymagania sprzętowe:
PC, zręczne palce
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Super Secret Ninja

Super Secret Ninja Super Secret Ninja Super Secret Ninja
OCEŃ
Dawna Japonia, w czasie kiedy nikt z ziemi nie zbiera zbóż, oczom braknie łez, a armie zbroją się po zęby, wcielamy się wyszkolonego w sztuce skradania się i podchodzenia ninja, którego zadaniem jest przekraść się przez wrogie tereny, pozostając niezauważonym.

 Należąca do gatunku gier zręcznościowych Super Secret Ninja (SSN) nawiązuje zarówno pod względem grafiki, jak i pomysłu do pierwszych telewizyjnych gier arcade. Jedynym dostępnym narzędziem jest lina, na której możemy się podciągać, rozhuśtać lub opuszczać z jednej platformy na drugą. Mało tego, bohater potrafi skakać i poruszać się w dowolnym kierunku.

 Aby przeżyć musimy przemieszczać się bezgłośnie i szybko tak, aby nie usłyszeli strażnicy. Jeśli zostaniemy zauważeni przez więcej niż dziesięciu zbrojnych lub będziemy zbyt powolni w działaniach to bohater z powodu wstydu i upokorzenia rzuci się w otchłań.

 Tak w skrócie prezentuje się rozgrywka. Po rozpoczęciu zabawy minęło trochę czasu zanim przyzwyczaiłem się do sterowania i dynamiki. W wymaganiach sprzętowych zabrakło "zręczne palce". Niestety nigdzie nie znalazłem opcji zapisu stanu gry. Za każdym razem, gdy bohater poczuł się upokorzony, zaciskałem zęby i zaczynałem grę od początku.

 Cisza, która otulała mnie podczas rozgrywki nadaje się do horrorów, a nie do gry zręcznościowej. Najbardziej tęskniłem za efektami audio, chociażby odgłosem stąpania. Mimo wszystko, brak dźwięku nie przeszkadza tak bardzo, żeby nie można było wczuć się w role bezszelestnego wojownika.

 Dołączona do gry instrukcja objaśnia sterowanie, które jest bardzo proste i intuicyjne.

 SSN oferuje dobrą zabawę, jednak na krótką chwilę. Starszym graczom, ze względu na prostą grafikę przypomni dawne dobre czasy komputerów Commodore i Atari.

Może Ci się spodobają

Smiles: Fortune Hunters! My First Skydiving Academy Guardian of Paradise
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-07-20 20:12:07
Genialna jest ta gra i mówię to ja wielki fan freewarowych gier. Gra ma 2, ale co z tego jest genialna zdania nie zmienie. Od pierwszych chwil mocno mi się spodobała, a pogrywam w to teraz od czasu do czasu dla zabicia czasu i pobicia rekordu gwiazdek. P oprostu super dla mnie jeśli chodzi o rajcowność tej minigry to 10/10
Noss
+0
2008-02-20 10:33:19
Wiele osób uwielbia, idealnie przedstawionego tutaj klasyka. Grafika nie wskazuje na najlepszą, lecz grywalność jest zbyt wielka, aby w recenzji wystawić haniebne "2", nie ceni was recenzanci lepszymi. Za to, że oceniacie surowo gry, nie znaczy, że jesteście ludźmi "pro". Co do gry mam akurat wiele zastrzeżeń. Grafika wychodźi ponad miare najgorszy, nazwa jakby stworzona przez 10-cio latka. Nie wiem, jak Wy możecie grać w super sekretnego nindże, z taką grafiką. Gra nie jest nowa, powstawało już wiele podobnych gier, które nie cieszyły się taką popularnością. Moim zdaniem, dla was ważna jest wielkość pliku, gdy nie macie niczego do roboty. Proste sterowanie, nie powinno zaliczać się do punktacji. A nie wiem, czy taka gra jest dynamiczna. Wymagania sprzętowe... PC, się zgodze. Zręczne palce, aż łezka kręci się w oku... Resztę napiszę na forum dyskusyjnym.
Noss.
[I forum okazało się jaskinią lwa ;). Na przyszłość proszę nie wystawiać ocen zbyt pochopnie. I oceniać grę, nie nas. ~Guardian]
Gość
+0
2008-02-20 00:08:18
Stare, nudne, krótkie...

1