PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Medard
3
Pobierz:
Dodany: 2007-01-22
Artykuł: Medard

Niezła oprawa audio-video
Wybór statku z 4 możliwych
Dalej rozwijana wersja
Niewygodna opcja wyboru single/multiplayer
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 1227
Wymagania sprzętowe:
CPU 1 GHz, 128 MB RAM, 64 VRAM,DirectX 9.0c
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Harmotion

Harmotion Harmotion Harmotion
OCEŃ
Strzelanki kosmiczne towarzyszą nam już od dawna, ale widać, że temat nieustannie jest drążony. Cóż nowego można jeszcze wymyślić? Harmotion jest mieszanką typowej klasyki z pewnymi nowatorskimi dodatkami. Sami zobaczcie, co z tego wyszło.

 Oczywiście główny motyw to sterowanie malutkim stateczkiem i strzelanie do wszystkiego, co się rusza. Nudne, prawda? Niezupełnie. Tych wspomnianych stateczków mamy do wyboru aż cztery, a każdy z nich posiada inne opcje (wytrzymałość, broń itd.). To jakie zło neutralizujemy? Głównym naszym wrogiem są pływające w przestrzeni duże bąble, które po trafieniu rozpadają się na mniejsze, a te z kolei dają malutkie gwiazdki. Zebranie ich powoduje wzrost liczby punktów na naszym koncie, a są one potrzebne nie tylko do wpisania się na listę najlepszych graczy (która oczywiście występuje), ale przede wszystkim do ukończenia danego poziomu. Naszym kosmicznym pojazdem możemy poruszać się tylko do wyznaczonego terenu, dlatego też w zbieraniu owych gwiazdeczek bardzo pomocny okazuje się laser, który powoduje ich przyciąganie. Dodatkowo od czasu do czasu nadarzy się okazja na zdobycie nowej broni, albo sporych ilości punktów, ukrytych w specjalnych paczkach.

 Gdy zaczynamy grę, nie jesteśmy rzuceni od razu na głęboką wodę, ale musimy przejść krótkie misje treningowe, których ukończenie da nam dopiero właściwą zabawę. To, co oczywiście pierwsze rzuci się w oczy to naprawdę ładna, płynna grafika. Wokół mnóstwo kolorów, rozbłysków itd. Samo wykonanie stateczków jest naprawdę świetne, nie wspominając o naszych przeszkodach/przeciwnikach. Strona dźwiękowa także nie wypada źle, tym samym w tle słychać wszelkiego rodzaju strzały, wybuchy no i oczywiście przede wszystkim dość spokojną muzykę.

 Harmotion na pierwszy rzut oka, wydaje się być zwykłą kosmiczną strzelaną, ale tak nie jest. W grze zastosowano kilka oryginalnych pomysłów, które oczywiście bardzo cieszą. Opisywana produkcja działa tylko w trybie on-line, czyli jeżeli chcemy pograć, musimy najpierw się zarejestrować, a przy uruchomieniu gry - zalogować. Trzeba także pamiętać, że jest to początek projektu i pewnie do wersji finalnej jeszcze dużo się zmieni, ale nawet teraz można naprawdę przy tej grze spędzić miło czas. Polecam!

Może Ci się spodobają

Wastelands Invalid Tangram PlanetSide
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-01-24 19:17:18
Co ty?! Masz Amige, czy DOS'a?
Gość
+0
2007-01-24 14:51:06
fajne ale mi nie pójdzie
Gość
+0
2007-01-23 13:13:34
musi byc fajne!!!!!!!!!!!!!!!

1