PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
5
Pobierz:
Dodany: 2016-05-30
Artykuł: Jan Giemza

zmiany na plus!
dobre, nowe karty
darmowe pakiety
INFORMACJE
Gatunek: Karty
Licencja: freeware
Data wydania: 2016
Pobrań: 43
Producent: Blizzard
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski Polska wersja językowa Polski
INNE Z TEMATU

 

Hearthstone: Przedwieczni Bogowie

Hearthstone: Przedwieczni Bogowie Hearthstone: Przedwieczni Bogowie Hearthstone: Przedwieczni Bogowie
OCEŃ

Ponad dwa lata po premierze, karcianka Blizzarda jest wciąż przyjazna dla początkujących, a jednocześnie pozostaje świeża dla tych, którzy grają regularnie.

 

Najciekawsza zmiana wprowadzona w Przedwiecznych bogach jest zarazem najbardziej paradoksalna, bo polega na ograniczeniu liczby kart. Wszystkie karty, które wprowadzono w dwóch pierwszych dodatkach, nie są już dostępne w grach rankingowych. Nie można też kupować przygody Klątwa Naxxramas. Stare karty co prawda są wciąż widoczne w kolekcji i można grać nimi w osobnym formacie nazwanym Dzicz, ale zniknęły z głównego nurtu. Hearthstone na wiosnę został więc znacznie odchudzony, ale dzięki temu gra się lepiej.

 

Wśród nowych kart znajdziecie cztery szczególnie potężne – są to tytułowi Przedwieczni Bogowie. Można je ulepszać z pomocą innych kart, zanim jeszcze trafią do ręki i na planszę – dzięki temu moment ich przybycia jest prawdziwie epicki i może momentalnie odmienić całą grę. Zwłaszcza jeśli przywołamy C’Thuna 15/15 z szarżą, który rozdziela obrażenia równe swojemu atakowi pomiędzy wszystkimi wrogami. Świetne są też zakazane karty, które pożerają całą manę, ale dzięki temu są wyjątkowo silne.

 

W przeciwieństwie do poprzednich rozszerzeń, nie masz poczucia, że musisz na dzień dobry wysupłać z portfela kilkadziesiąt złotych, żeby kupić wystarczająco dużo pakietów kart. Wystarczy kilka wygranych, żeby wzbogacić się o ok. 50 kart – akurat tyle, żeby mieć z czego tworzyć nową talię. W całym dodatku są aż 134 nowe karty.

 

Blizzard rozwija Hearthstone’a w dobrym kierunku – nie jest to hardkorowa karcianka i niektórzy mogą narzekać na jej losowość i efekciarskie karty, ale dzięki temu miło się do niej wraca nawet po dłuższej przerwie. Oby tak dalej.


Może Ci się spodobają

Astral Tournament Free Solitaire World PokerTH
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 9):

Regulamin
Gość: