PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
3
Pobierz:
Dodany: 2007-11-11
Artykuł: Pawcio

muzyka
efekty
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2001
Pobrań: 369
Producent: Hornado Team
Wymagania sprzętowe:
200 MHz, 4 MB VRAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Hornado

Hornado Hornado Hornado
OCEŃ
Czasy dwuwymiarowych i dynamicznych, kosmicznych strzelanek bezpowrotnie minęły wraz ze spadkiem popularności pierwszego playstation. Mimo wszystko zassałem z neta ciekawie wyglądającą grę - Hornado.

 Zasady, jak zresztą w każdej takiej produkcji, są do bólu proste. Latamy super nowoczesnym statkiem kosmicznym i eksterminujemy kolejne masy wrogów napływających zza brzegu ekranu. W wyżej wymienionym tytule, nie nasza maszyna jest najważniejsza, a my. W każdej misji przeskakujemy do innych pojazdów i tak na przykład w wodzie pływamy łodzią podwodną. Muzyce nie można niczego zarzucić. Tak samo jak grafice, ale menu mimo wszystko mogło być lepsze. Jeśli chodzi o zawartość to jest ona bardzo bogata. Gra jest długa i przede wszystkim bardzo trudna. Dwa, trzy pociski powodują, że tracimy życie. Wrogowie strzelają bardzo małymi, trudno zauważalnymi pociskami i samonaprowadzającymi rakietami. Na szczęście bezbronni nie jesteśmy. Czasami zbieramy modyfikacje przez co strzelamy laserami albo potężnymi bombami. Na końcu każdego etapu mamy do czynienia z silnym bossem. Autor gry maksymalnie wtedy stara się utrudnić nam życie. Na uwagę zasługuje fakt, iż gry nie można zapisać.

 Hornado jest tylko dla cierpliwych. Poziom trudności, który miejscami jest absurdalny, zniechęca do dalszej zabawy tak jak i wtórność. Polecam grę wszystkim tym, którzy lubią kosmiczne strzelanki i nie lękają się przeszkód jakie zostaną przed nimi postawione.

Może Ci się spodobają

BIT.TRIP RUNNER Piranha Panic Epee
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-05-10 12:23:50
mi udalo sie przejsc do 4 lvla bez straty zycia
a w 4 bylem niesmiertelny nie wiem czy to blad jakis czy cos ale fajnie sie gralo
Gość
+0
2007-11-11 15:09:24
Polecam wpisać w menu głównym "i need help", zwiększy to ilość żyć i zmniejszy karę za śmierć. Mimo to gra i tak jest trudna.

1