PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Riven
2
Pobierz:
Dodany: 2004-05-18
Artykuł: Riven

INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 1985
Producent: Mandelbrotjulia
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język:
TAGI
Autora: traps, &, treasures
INNE Z TEMATU

 

Traps & Treasures

Traps & Treasures Traps & Treasures Traps & Treasures
OCEŃ
Traps & Treasures to dobra gra platformowa opatrzona w niezwykle oryginalną (jak na dzisiejsze standardy :-)) i klimatyczną grafikę w czarno-białych kolorach, przypominającą pierwsze gry komputerowe. Wszystkie obiekty zostały narysowane prostą, nieskomplikowaną kreską. W grze sterujemy małym ludzikiem, który przeważnie musi zdobyć klucz i dotrzeć do drzwi, dzięki którym zostanie przeniesiony do kolejnego poziomu. Jak sama nazwa gry wskazuje i jak na dobra platformówkę przystało, w trakcie zabawy napotkamy mnóstwo pułapek oraz skarbów. Do tych pierwszych należą między innymi ruchome platformy, wystające ostrza, znikakające ściany, latające gwiazdki czy też strzelające działka. Za efektywne zbiory skarbów dostajemy zaś punkty, które mogą się przyczynić do tego, iż uzyskamy w nagrodę dodatkowe życie. Mechanizm całej rozgrywki jest przyjazny dla gracza. Koncząc grę np. na trzeciej planszy nie musimy na szczęście powtarzać wszystkiego od samego początku. Wystarczy tylko użyć opcji "Load Game", a gra sama przeniesie nas do etapu, gdzie ostatnio zakonczyliśmy przygodę. Muzyki w grze jako takiej nie ma, choć pobrzmiewają co i rusz bardzo groźne dźwięki, które wspaniale komponują się z szarawą tonacją plansz, nadając poniekąd uczucie grozy i lęku.

Może Ci się spodobają

Dream Key: Ollies Adventure Legend Cave Mop of Destiny
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 6):

Regulamin
Gość:
I-loveMarkW
+0
2011-02-27 00:45:43
Dobry odpoczynek dla oczu =)
Gość
+0
2009-11-02 22:14:43
doskonala gierka z mila, oszczedna oprawa
Gość
+0
2007-01-23 22:35:18
(...) Traps & Treasures to pozycja, w której postawiono na prostotę i dzięki temu stworzono bardzo wciągającą, sympatyczną i przede wszystkim dobrą grę. Trudno się od niej oderwać! moja ocena: 5/5
Gość
+0
2007-01-23 22:33:57
Traps & Treasures to gra zawierająca banalną grafikę, którą każdy mógłby bez problemów stworzyć w pierwszym lepszym programie graficznym. Czy to minus tej gry? Wcale nie! Wręcz przeciwnie - dzięki temu produkcja ta staje się wyjątkowa. A uroku dodaje jej także ponura, również niezbyt skomplikowana, ale bardzo klimatyczna muzyka. W grze tej sterujemy drobnym człowieczkiem i pokonujemy kolejne poziomy, zbierając diamenty i uważając na różnego rodzaju przeszkody i wrogie elementy. Chodzi o to, żeby zdobyć klucz, który otwiera drogę do drzwi do następnego levelu. Brzmi banalnie, ale z wykonaniem jest już troche trudniej. Plansze są bardzo zróżnicowane, ciekawe i przemyślane. Czasem trzeba się nieźle napocić, żeby je pokonać. Na szczęście po utracie wszystkich żyć nie musimy zaczynać od początku, bo mamy do dyspozycji jakże wygodną opcję "load game", która wczytuje ostatni level, do którego doszliśmy.
Gość
+0
2006-04-29 18:32:57
Ja tutaj calutką gierkę przeszłam och jaka ona jest fajna!;)
Gość
+0
2006-02-09 20:23:02
naprawde mila gierka. juz sciagam kolejna gierke tego autora.
Gość
+0
2005-07-14 21:21:14
Fajowwa :)

1