PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2007-10-07
Artykuł: Eugen

sympatyczna grafika
zbyt szybkie tempo gry,
powodujące znużenie
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: GNU/GPL
Data wydania: 2007
Pobrań: 917
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
INNE Z TEMATU

 

Jammer The Gardener

Jammer The Gardener Jammer The Gardener Jammer The Gardener
OCEŃ

Kiedy do twojego wypieszczonego ogródka nadciąga robactwo, pytanie nie brzmi "czy ratować zbiory?", ale jakiego środka chemicznego użyć?. Ogrodnik Jammer musi stawić czoło prawdziwej pladze gąsienic, a jednocześnie zadbać, aby zebrać swoje warzywa na czas.

 Główny bohater, tak przy okazji - królik, musi dwoić się i troić, by wytępić pługastwo z ogródka. W okolicy występują trzy rodzaje szkodników, a na każdego należy użyć innego pestycydu. Wrodzony pedantyzm ogrodnika nie pozwala mu na rozrzucanie narzędzi gdzie popadnie - każde z nich ma swoją drewnianą budkę, do której trzeba je odkładać. W efekcie należy biegać z miejsca na miejsce, psikać na robaki i natychmiast gnać po kolejne środki. W rzadkich chwilach oddechu należy podlewać uprawy (marchewkę, buraki, cebule, itp.), żeby szybciej dojrzały. Dopiero gdy zbierze się większość plonów, można przejść do następnej grządki.

 Niestety, tylko na początku Jammer The Gardener wygląda zachęcająco. Sterowanie klawiaturą jest toporne (choć nieskomplikowane), a poruszanie królikiem przypomina parkowanie samochodu. Widać to szczególnie w momentach gdy przyblokuje się na ściance domku. Nie we wszystkich miejscach da się skorzystać z konewki, ale nie za bardzo wiadomo gdzie jest to możliwe. A gdy zielone paskudztwo własnie dobiera się do buraka, każda chwila się liczy. Te niedociągnięcia tylko w pewnym stopniu poprawia sympatyczna grafika i dźwięk. Tak niską ocenę wystawiłem głównie z powodu monotonii rozgrywki, przez którą zabawa przestaje być interesująca już w drugiej planszy. Nie mniej jednak młodsi gracze powinni być zadowoleni..


Może Ci się spodobają

Legend of Shadow Circle Hakaiman
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 7):

Regulamin
Gość: