PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Redakcja
2
Pobierz:
Dodany: 2010-07-10
Artykuł: Redakcja

Urozmaicone plansze
Przystępny poziom trudności
Może się szybko znudzić
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2000
Pobrań: 281
Producent: Chechesoft
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

PacVenture: Pac's Oddysee

PacVenture: Pac's Oddysee PacVenture: Pac's Oddysee PacVenture: Pac's Oddysee
OCEŃ
To ile lat ma już nasz drogi przyjaciel Pacman? Pojęcia nie mam, ale na pewno jest już na tyle duży, aby się zakochać. Problem w tym, że gdy już znalazł wybrankę swego serca, jakiś latający grzyb porwał ją tuż sprzed jego nosa (o ile wyobrazimy sobie, że Pacman ma nos). Naszym zadaniem w grze "Pacventure" będzie oczywiście odnaleźć go i uwolnić ukochaną. W końcu każdy zasługuje na miłość, nawet sympatyczny, kulkowy bohater gier komputerowych.

 Przystąpmy do dzieła i pomóżmy biednemu bohaterowi rozprawić się z porywaczem. Nasze zadanie polegać będzie na zebraniu rozsianych po całej planszy - labiryncie kropek, unikając przy tym potworów, z którymi spotkanie kończy się powrotem na początek planszy z koniecznością jej powtórzenia. Zgodnie z tradycją, po zdobyciu bonusu w postaci czerwonej kulki sami możemy zamienić się w pogromców potworów. W razie problemów możemy też nad nimi przeskakiwać. Gra nie jest skomplikowana, a jej poziom trudności nastawiony jest przede wszystkim na dzieciaki. Plansze mimo to są dość urozmaicone, zwłaszcza pod względem graficznym, dzięki czemu gra aż tak szybok się nie nudzi.

 Starsi gracze nie mają tutaj czego szukać, może poza wycieczką we wspomnienia, jednak w takim przypadku lepiej po prostu sięgnąć po oryginalną grę. Młodsi być może spędzą przy niej udane popołudnie. Grafika nie powala, ale na plus zaliczyć warto to, że na każdej kolejnej planszy jest inna. Pacman ściga się z potworami między innymi po plaży, jezdniach, czy krainie koszmarów. Muzycznie urzekają przede wszystkim wrzaski pacmanowej wybranki w animacji poprzedzającej grę. Finałowa scenka gry wygląda z kolei na tyle słodko, że warto ją zobaczyć, jeśli lubimy się wzruszać. Mimo wszystko jednak i dzieciom rozrywka może się szybko znudzić.

Może Ci się spodobają

King Pong II Chuckie Egg: The Next Batch Chromadrome
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-07-13 07:55:05
Parę ładnych lat temu grałem w to sporo(chyba była na płytce PC World Computer na gwiazdkę, razem z paroma innymi freeware'ami które do dziś miło wspominam), moim zdaniem bardzo grywalna rzecz :)
Gość
+0
2010-07-12 22:10:37
daje rade

1