PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
3
Pobierz:
Dodany: 2014-02-16
Artykuł: Jan Giemza

stare, ale jare
i trochę nawet nowe
koła to on nie wymyślił
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2014
Pobrań: 144
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

LVS

LVS
OCEŃ

LVS to dowód na to, że znaną z Bejeweled mechanikę łączenia kryształków w tym samym kolorze wymyślił geniusz.

 

Mijają lata, na rynek wchodzą gry, które mają grafikę ładniejszą niż rzeczywistość, a mi wciąż masę frajdy sprawia każdy kolejny klon Bejeweled. Zwłaszcza gdy ma w sobie jakiś świeży element, tak jak LVS, stworzony przez fińskiego developera o pseudonimie vae.

 

Ów szczególny dla LVS twist polega na konieczności levelowania kryształów w danym kolorze. Tylko w ten sposób można wydłużyć kurczący się w zastraszającym tempie licznik czasu. Trzeba więc działać nie tylko szybko, ale i strategicznie, szukając na planszy tego koloru, który w danym momencie najbliższy jest "awansu". Może brzmi to dziwnie, ale w praktyce sprawdza się całkiem nieźle.

 

Jedyny poważny zarzut mam do samej oprawy: kolory nie wyróżniają się zbytnio na czarnym tle, w niektórych pomieszczeniach zaś trzeba naprawdę mocno podkręcić jasność ekranu, żeby cokolwiek zobaczyć.

 

LVS jest krótki, prosty i darmowy. Nie ma ambicji, by zrewolucjonizować gatunek, ale swoje główne założenie – dostarczyć odrobinę rozrywki – spełnia z nawiązką. Ot, taki miły indyk na końcówkę weekendu.


Może Ci się spodobają

Bump n' Jump Mysz Teodor Serminator Rainbow Eclipse
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 1):

Regulamin
Gość: