PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
4
Pobierz:
Dodany: 2009-01-12
Artykuł: Yesir

Grafika
Fizyka
Wyniki online
Ustawianie parametrów
Jeden samochód
Tylko trzy trasy
Brak multiplayer
INFORMACJE
Gatunek: Symulatory
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 18693
Producent: Atari
Wymagania sprzętowe:
Pentium III 1.6 MHz, 256 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Lexus IS-F Track Time

Lexus IS-F Track Time Lexus IS-F Track Time Lexus IS-F Track Time
OCEŃ
Jakiś czas temu w serwisie pojawiła się darmowa gra  BMW M3 Challenge, która miała rozreklamować najnowszy model BMW M3. Gra była dopracowana i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Japoński producent samochodów marki Lexus, pozazdrościł sukcesu BMW i postanowił, że razem z ATARI stworzy własną wersję gry, która promowałaby ich najnowszy samochód o nazwie IS F. Prace bardzo szybko ruszyły do przodu. Gra została oparta na silniku znakomitego symulatora rFactor i wkrótce została udostępniona za darmo pod nazwą Lexus IS-F Track Time.

 Po uruchomieniu gry pokazuje nam się jeden samochód, będący sztandarem tej gry. Model auta to Lexus IS F, który wygląda dość imponująco. W tym miejscu możemy sobie wybrać kolor karoserii oraz tapicerki pojazdu. Następnie mamy do wyboru trzy trasy o różnym stopniu trudności. Na każdym torze ścigamy się z komputerowymi przeciwnikami, walcząc o pierwsze miejsce i najlepszy czas, który zapisany zostaje na stronie z wynikami online.

 Jak na porządny symulator przystało fizyka jazdy jest bardzo dobra, autorzy poszli o krok dalej i udostępnili nam dosyć dużo różnych opcji wpływających na zachowanie pojazdu na drodze. Możemy dowolnie zwiększać i zmniejszać parametry, kontrole trakcji i wiele innych wspomagających automatów. Nie sposób ich opisać, bo wiele różnych funkcji było dla mnie nie zrozumiałych. Dla zupełnych laików jest domyślnie ustawiona uproszczona wersja rozrywki, w której nie ma potrzeby siedzieć przy ustawieniach auta. Po prostu, komputer sam dostosowuje nasz pojazd do warunków jazdy w czasie wyścigu.

 Oczywiście sama konfiguracja pojazdu to nie wszystko. Program wzbogacony jest o możliwości ustawień grafiki (kilkanaście opcji), ustawienia kamery. Pieczołowicie odwzorowano obraz ze środka samochodu, gdzie dokładnie widać prędkościomierz, stan paliwa, a nawet dodano możliwość obrócenia widoku w dowolnym kierunku.

 Lexus IS-F Track Time to świetny symulator, dla tych którzy zwracają uwagę na fizykę jazdy, lubią grzebać w parametrach auta, wyłączać niepotrzebne funkcje, aby mieć pełna kontrole nad autem. Z drugiej strony, jeden model samochodu, tylko trzy trasy i brak trybu multiplayer nie może przedłużyć rozrywkę z tego programu w nieskończoność. Jednak gra jest na tyle dopracowana, że warto zwrócić na nią uwagę.


Może Ci się spodobają

Democracy 2 Virtual Skipper Online Lander Reloaded
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 0):

Regulamin
Gość:
olo202122
+1
2009-06-07 08:21:15
ta gra jest ekstra
Gość
+1
2009-06-05 13:52:14
ściągnę zobacze :P
Gość
+1
2009-05-13 16:51:47
Jeszcze nie grałem ale pewnie fajoska?
Gość
--2
2009-03-06 11:53:35
fajna troche :)
Gość
+1
2009-02-04 22:15:33
polecam zassać, komu się spodoba to może kupić sobie rfactora - gierka jest bardzo tania a zapewnia rozrywkę na długie tygodnie... fajnie się śmiga na g25 przy manualnej skrzyni i sprzęgle jak w realu ;)
Gość
--1
2009-01-17 10:21:26
Jako że w Rfactora gram z rok, gra jest świetna, grafika może nie powala, ale grywalonosć tak :D, złaszcza do Rfactora jest taki mod co daje tego Lexsusa :P waży połowę mniej od tej gry :), do małych wad dałbym brak droni na kierownicy, ale to tylko szczeguł.

(1) Poprzednia 1 2 3 4 5