PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
5
Pobierz:
Dodany: 2010-03-23
Artykuł: Kola256

Ładne wykonanie
Siedem różnorodnych światów gry
Pomysłowe projekty poziomów
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 1099
Producent: Chris Street
Wymagania sprzętowe:
Windows 98, 2000, Me lub XP
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Mr Stump's Dentures

Mr Stump's Dentures Mr Stump's Dentures Mr Stump's Dentures
OCEŃ
Mr Stump's Dentures to gra platformowa audiowizualnie i pod względem przebiegu rozgrywki wzorowana na konsolowych hitach zeszłego tysiąclecia. Ze względu na walory emocjonalne - wyciskanie wspomnień u starszych graczy, nie sposób nie natknąć się na tego typu dzieła podczas wędrówki po zakamarkach Internetu. Omawiany dziś tytuł ma wszystkie cechy hitu - estetykę, grywalność, a także fabułę, której nie przytoczę, nie tylko ze względu na jej zawiłość, ale także zwyczajnie nie chcąc zepsuć nikomu zabawy. Zdecydowanie warto się w nią wczytać dla jej walorów humorystycznych.

 Do pokonania mamy 7 dużych etapów, po trzy poziomy każdy. Cechują się one odrębną oprawą graficzną, poziomem trudności, a także umiejętnościami przeciwników. Masz dosyć nudnych oponentów w grach platformowych? Zdecydowanie kilku z nich mierzących do gracza w tym samym momencie z miotacza ognia zadowoli każdego. Każdy ze światów gry kończy się starciem z bossem i tu również z urzędu podkreślam, że nie łatwo ich pokonać i że ich umiejętności rosną wraz z postępem zabawy. Plansze w grze podzielić można na trzy główne typy. Ostatni niewymieniony stanowi tzw. „scroll level”, czyli rodzaj poziomu, w którym ekran rozgrywki przesuwa się w prawo, a naszym zadaniem jest utrzymać tempo i pozostać na planszy.

 21 etapów, w tym 7 starć z bossami, zapewnia całkiem sporą dawkę żywotności i grywalności. Tym bardziej, że co jakiś czas mamy ochotę wracać do zabawy i zaczynać grę od nowa. Dodatkowo dostępny jest tryb dla dwóch graczy, więc warto zaprosić do wspólnej zabawy znajomych. Mr Stump's Dentures zdecydowanie zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów platformówek. Jej solidne wykonanie, ciekawe projekty poziomów, a także ładna oprawa graficzna i dźwiękowa przesądziły o końcowej wysokiej nocie jaką gra ode mnie otrzymuje.

Może Ci się spodobają

Neo-Sonic 3 Revelations Whispers of The Goddess Castlevania Quest Horror
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-07-31 12:21:51
;)
Miszkurka2000
+0
2010-03-28 23:34:05
Podczas uruchamiania gry mam komunikat że nie można załadować Platformy COX. Nie wiem co z tym fantem zrobić. Google nic mi nie podpowiedziało.

1