PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Steeffler
3
Pobierz:
Dodany: 2006-04-13
Artykuł: Steeffler

strasznie wciąga
dobrze ukryte przedmioty
oprawa dźwiękowa
zero zmian w stosunku do poprzedniej części
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2006
Pobrań: 1936
Producent: Big Fish
Wymagania sprzętowe:
CPU 500MHz, RAM 64MB
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Mystery Case Files - PS

Mystery Case Files - PS Mystery Case Files - PS Mystery Case Files - PS
OCEŃ
Największy diament na świecie „Nadzieja Królowej” został skradziony! Ten bezcenny 800 karatowy niebieski klejnot od tygodnia prezentowany był na wystawie rzadkich minerałów. Należał do brytyjskiej rodziny królewskiej i odzyskanie go jest sprawą honoru. W świetle twoich dokonań jako detektywa w sprawie Huntsville, zostałeś zaangażowany do pomocy w prowadzeniu śledztwa. Wytypowano 20 podejrzanych, a Ty musisz znaleźć dowody, które pozwolą posadzić sprawcę zuchwałej kradzieży za kratki.   Mystery Case Files - Prime Suspects to kontynuacja doskonałej gry z podtytułem Huntsville. Kolejna część nie przynosi z sobą nic nowego, oprócz jeszcze większej porcji wspaniałej zabawy. Reszta recenzji przeznaczona jest dla osób, które po raz pierwszy mają styczność z tym tytułem, jeśli grałeś w Huntsville możesz darować sobie dalsze czytanie.   W Prime Suspects wcielamy się w postać detektywa, odwiedzającego miejsca zbrodni. Nasze zadanie to znalezienie odpowiednich "dowodów rzeczowych" w określonym czasie. Każda plansza to inne miejsce i inna lista przedmiotów do kliknięcia. Niestety lokacje, które odwiedzamy to istne graciarnie! Na ekranie znajdują się setki przedmiotów, czasem sprytnie ukrytych i odszukanie między nimi tych odpowiednich jest nie lada sztuką. Bezsilne klikanie gdzie popadnie nic nie da. Gra broni się zmniejszając nam pozostały czas. Nie raz zdarzało mi się wpatrywać we właściwe miejsce i nie zauważyć poszukiwanego parasola, czy maszyny do pisania. Potem waliłem się w głowę i krzyczałem: "jak mogłem tego nie zauważyć!". Przedmioty są zwykle doskonale zakamuflowane, pośród plątaniny podobnych kształtów. Dla zdesperowanych jest opcja podpowiedzi, gdzie komputer wskazuje przybliżone miejsce ukrycia któregoś z elementów. Na osobne pochwały zasługuje oprawa dźwiękowa, która jest wspaniała! Pomaga nam się skupić i nie przeszkadza w rozgrywce, a jednocześnie stanowi doskonałe, klimatyczne tło rodem z kryminałów.   Do zabawy z Mystery Case Files - Prime Suspects przyda się podstawowa znajomość języka angielskiego, jeśli jednak nie znamy tego języka to słownik w dłoń i do roboty. Wystarczy znaleźć kilka wyrazów aby w pełni cieszyć się tą ciekawą grą. Pierwsza część Mystery Case Files została przez Was gorąco przyjęta - druga jest przynajmniej tak samo dobra. Miłej zabawy!!!

Może Ci się spodobają

Lemmis Tumble Bugs Cradle of Persia
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 2):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-07-15 09:22:38
Superowska gra!!!!Jest spox=]chciałabym zagrac w pełna wersje tej gry!!!=[.Niestety nigdzie nie moge jej znalezc prosze podajcie mi strone gdzie moge ja pobrac!!!!
Gość
+0
2006-05-14 09:30:55
Fajne gierki!!!!!
Gość
+0
2006-05-01 11:48:18
Ludzie wymyslili też coś takiego jak ortografia... A co do gry - super!
Gość
+0
2006-04-13 21:32:18
czemu to prawie zawsze gry logiczne muszą być na tle kryminalnym, czy ludzie nie umią już wymyślić niczego innego tylko te kryminały? ktoś coś ukradł i już gracz wciela się w rozwikłanie sprawy, tak samo jest z rozwikłaniami niewyjaśnionych przypadków zabujstw albo coś się stało na miejscu i ty (gracz) udajesz się tam i znów rozwikłanie sprawy grrr...

1