PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
yesir
5
Pobierz:
Dodany: 2010-01-31
Artykuł: yesir

Grafika
Poziom trudnosci
Grywalność
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2009
Pobrań: 1308
Producent: Melesta
Dystrybutor: Dreamgames.pl
Wymagania sprzętowe:
1GHz, 256 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Odlotowa Farma 2

Odlotowa Farma 2 Odlotowa Farma 2 Odlotowa Farma 2
OCEŃ

W Odlotowej Farmie 2 ponownie wcielamy się w rolę farmera zarządzającego gospodarstwem. Tak jak w poprzedniej części, naszym celem jest zdobycie odpowiedniej ilości pieniędzy, sprzedając produkty z naszego gospodarstwa. Druga część zawiera znacznie ładniejszą grafikę, trudniejsze zadania, a tym samym podniesioną gry grywalność.

Aby wytworzyć produkty i na tym zarobić musimy zacząć od samych podstaw. Rozpoczynamy od zasiania trawy, którą zwierzęta konsumują. Dzięki temu po krótkim czasie można cieszyć się z ich produktów np. z jajek. Z samych jednak jajek się nie wyżyje, należy więc pieniądze zainwestować w zakład przetwórczy. Jak to w każdej grze posiadającej wątek ekonomiczny bywa, każdy kolejny produkt jest bardziej wartościowy od poprzedniego. Z jajek otrzymujemy jaja w proszku, a z nich, w kolejnym specjalistycznym budynku, ciastka. Każdy "zakład" występuje w kilku stopniach rozwoju, pozwalając przerobić na raz większą liczbę surowców. Ta sama sytuacja występuje z wełną, włóczką i ubraniami oraz mlekiem, masłem i serem. Wszystkie towary sprzedajemy wysyłając do miasta ciężarówkę bądź samolot.

Nasze zwierzęta nie mogą czuć się do końca bezpiecznie, gdyż czasami pojawiają się w okolicy niedźwiedzie lub pandy, które mogą spowodować bardzo duże szkody. Dlatego trzeba je jak najszybciej złapać w klatce i potem sprzedać.

Odlotową Farmę 2 wzbogacono o cztery rodzaje niedźwiedzi, 12 budynków, 16 produktów. Po ukończeniu trybu kariery, odblokowany zostaje tryb 'Szalonej zabawy' pozwalający nam w dowolny sposób rozwijać farmę, bez limitu czasu.

Największym plusem gry jest poziom trudności, który w porównaniu z częścią pierwszą znacznie urósł. Ba! Można nawet powiedzieć, że czasami jest mega trudny. Grafika również przeszła lifting. Ładne, trójwymiarowe modele zwierząt i budynków uprzyjemniają rozrywkę i cieszą oko. Polecam.


Może Ci się spodobają

Runes of Avalon Ice Puzzle Deluxe Świstakowy Kłopot 2
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-06-06 15:10:28
płatna głupio
Gość
+0
2011-04-27 16:14:14
.....

1