PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2007-12-18
Artykuł: Kola256

Klimat
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2004
Pobrań: 1923
Producent: Gekko Software
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Niemiecka wersja językowa Niemiecki
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Passage 3: Weihnachts Edition

Passage 3: Weihnachts Edition Passage 3: Weihnachts Edition Passage 3: Weihnachts Edition
OCEŃ
Rok temu miałem okazję zaprezentować Wam Gekko Mahjongg: Weihnachts Edition, darmową produkcję Gekko Software, przygotowaną specjalnie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dziś pragnę przedstawić kolejną, bożonarodzeniową grę specjalną. Passage 3 (pol. Pasaż 3) to bardzo popularna w Polsce gra logiczna, w której musimy w taki sposób układać kolejne tabliczki, aby ułożyć je w rządek. Do dzieła.

 Zasady z początku mogą wydawać się nieco zawiłe, więc je wytłumaczę. Na planszy widzimy różnokolorowe prostokąty z różnymi, bożonarodzeniowymi obrazkami. Musimy dokładać na planszę obrazki z puli w taki sposób, aby utworzyć z nich rząd i aby one zniknęły z planszy. Dostawiać do siebie możemy tylko tabliczki w tym samym kolorze, lub przedstawiające ten sam rysunek. Problem pojawia się w momencie, gdy wokół wolnego pola znajdują się klocki o różnych kolorach i z różnymi motywami. Z pomocą przychodzą nam bezbarwne, puste prostokąty, które na szczęście możemy umieszczać dowolnie. Należy zaznaczyć, że musimy umieszczać na planszy każdą kolejną tabliczkę, o ile ma ona miejsce gdzie może się znaleźć. Kilka razy opuścimy taką tabliczkę i niestety gra się skończy.

 Oprawa audiowizualna stoi na przyzwoitym poziomie i tworzy bożonarodzeniowy klimat. Ładne, świąteczne tabliczki, kolędy w tle, nasuwają się skojarzenia z innymi grami specjalnymi produkcji Gekko Software. Przyzwoita gra logiczna w sam raz na okres poprzedzający Święta.

Może Ci się spodobają

Nimuh Guru Logi Champ Fairy Words
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-05-06 14:30:22
fajna gra pasaż 3
Gość
+0
2009-03-12 13:34:14
Giera sama w sobie zajefajnie wyczesana ale wersja zamieszczona na tej stronie ma jedną zasadniczą wadę - to demo. Nic dodać nic ująć

1