PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Pawcio
3
Pobierz:
Dodany: 2008-07-29
Artykuł: Pawcio

Pomysł
Mnóstwo bonusów
Mierny poziom trudności
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2006
Pobrań: 366
Producent: Arcade Lab
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Pizza Panic

Pizza Panic Pizza Panic Pizza Panic
OCEŃ
FILM

Praca rozwoziciela pizzy do najprzyjemniejszych nie należy. Zarobki małe, na napiwki nie zawsze można liczyć. Dlatego często za tę fuchę biorą się młodzi, liczący na szybki zarobek ludzie. Jak się okazuje, przygody takiego delikwenta mogą być bardzo ciekawe i zabawne. Na dodatek zostały przedstawione w grze komputerowej o tytule Pizza Panic.
            W mieście powstała nowa pizzeria. Jej szefem jest(a jakże!) Włoch z krwi i kości. Cóż z tego, że zna się on na swoim fachu jak mało kto? Jego klienci są marudni i porozrzucani w różnych, często niedostępnych dla wszystkich miejscach. Aby do wszystkich dotrzeć należy wykazać się sprytem i zręcznością. Taki właśnie jest nasz bohater, który dla ułatwienia porusza się za pomocą deskorolki. Skoro cele zostały wyjaśnione, przejdę dalej i opiszę jak przebiega zabawa. Wszystko toczy się w konwencji platformówki.  Otóż przed każdym levelem, otrzymujemy określoną ilość dań, które należy rozwieźć. Nabywcy są w różnych miejscach. Jeden akurat łowi ryby, drugi czeka na nas w oknie wieżowca, a trzeci na budowie. Po drodze do zebrania mamy również wiele bonusów oraz papryczkę chili. To wszystko podnosi prestiż za ukończony etap(gwiazdki) Przeszkody są niekiedy zabawne(jak i cała gra) Psy, wózki z zakupami, czy przeszkadzające młoty pneumatyczne będą starały się utrudniać wykonanie pracy. Niestety, wszyscy robią to strasznie nieudolnie. Ukończenie misji nie sprawia jakichkolwiek problemów. Po jakimś czasie znika również frajda. Twórcy wprowadzili system wyścigów(bonus), ale i on pozostawia pewien niedosyt.              Grafika spodoba się szczególnie młodszym użytkownikom. Jest przezabawna i kolorowa. Postacie są świetnie animowane. Ruszają im się wlosy i oczy. Paleta barw również zachwyca. Każdy bonus ma bowiem inny kolor. Dźwięk też prezentuj się przyzwoicie. Muzyka jest starannie dobrana. Wszelkie odgłosy podskoków, upadków i szumów prezentują swój realizm. Na uwagę zasługuje również bardzo przyjemny dla ucha akcent naszego pracodawcy.
            Pizza Panic skierowana jest raczej do młodszych użytkowników komputera. Tylko oni będą bowiem potrafili docenić prostotę tego tytułu. Dla nieco starszych, PP może być jednak miłym przerywnikiem przed trudniejszymi wyzwaniami w innych produkcjach


Może Ci się spodobają

Bollen Robbie Swifthand and the Orb of Mysteries Time Ship
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 0):

Regulamin
Gość:
JCJ
+0
2008-07-29 16:52:05
Ehm.. Grałem kiedyś. Tragedia.

1