PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
4
Pobierz:
Dodany: 2011-09-24
Artykuł: FreeMan09

Klimat
Duża liczba tras
Różnorodność tras
Grafika może nie przypaść wszystkim do gustu
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2009
Pobrań: 465
Producent: tinsanity
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Tasty Static

Tasty Static Tasty Static Tasty Static
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to produkcja, która zarówno pod względem mechaniki rozgrywki, jak i w pewnym stopniu oprawy graficznej, przypomina popularne - Skyroads (starsi gracze zapewne wiedzą o czym mowa). Tasty Static pełnymi garściami czerpie z tego klasycznego tytułu, biorąc od niego udany gameplay, i w odpowiedni sposób dodając do tego wszystkiego szczyptę - oryginalnej oprawy audiowizualnej, co przyznam szczerze w ostateczności tworzy bardzo udany produkt.

W grze przejmujemy kontrolę nad małym futurystycznym statkiem. Naszym zadaniem będzie pokonanie szeregu tras przygotowanych przez twórców (oraz w pewnym stopniu graczy), które zostały nafaszerowane - przeróżnymi przeszkodami. Zasadniczo poziomy są dosyć krótkie, jednak ukończenie każdego z nich, oraz osiągnięcie na nim satysfakcjonującego rezultatu - wymaga pewnego obycia z daną trasą.

Muszę przyznać, że Tasty Static nie należy do najprostszych. Co prawda pierwsze poziomy jesteśmy w stanie zaliczyć już przy pierwszym podejściu, jednak zdecydowana większość tras, stanowić będzie pewnego rodzaju - wyzwanie. Jest to według mnie  jak najbardziej prawidłowe podejście twórców, w szczególności, że wydłuża to czas gry, a ponadto - pobijanie swoich rekordów na danych trasach - jest bardziej satysfakcjonujące.

 


 

Sterowanie w produkcji jest dosyć standardowe. Pojazdem kierujemy za pomocą strzałek, natomiast skaczemy używając - spacji. Długość wyskoku zależy od grawitacji na danej platformie (szczegółowo ukazuje to wskaźnik u dołu ekranu). Dzięki temu jesteśmy niekiedy w stanie wskoczyć na wyższe platformy. Ogólnie sterowanie jest przyjemne i nie sprawia problemów.

Paleta barw jaka pojawi się w grze jest naprawdę urozmaicona. Spotkamy tutaj poziomy cechujące się bardzo jasnymi kolorami, jak i takie gdzie dominuje ciemniejsza tonacja. Niewątpliwym atutem produkcji, jest różnorodność tras jakie przyjdzie nam pokonywać. Na każdym etapie możemy spodziewać się czegoś nowego nie tylko ze względu na samo ułożenie platform, ale także na ogólnie pojęte - tło, które czasem jest w stanie nas trochę rozproszyć.

Tasty Static to udany tytuł, który cechuje się sporą zawartością. Duża liczba tras powoduje, że tytuł (jeżeli nas wciągnie) ma naprawdę dużo do zaoferowanie. Jak dla mnie, gra zasługuje na ocenę 4/5.


Może Ci się spodobają

Balloon Express Sea Wolves The Griffon Legend
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-02-10 18:05:51
Też mi coś. Myślę, że Tasty Static jest pyszne i jest do jedzenia?

1