PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
4
Pobierz:
Dodany: 2008-07-20
Artykuł: Yesir

Pełna wersja
Fajny tryb Snatch
Fizyka
Zbyt duża brutalność
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 15240
Wymagania sprzętowe:
Procesor 733 MHz, 256 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Postal 2: Share the Pain

Postal 2: Share the Pain Postal 2: Share the Pain Postal 2: Share the Pain
OCEŃ
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier akcji na PC ukazała się w wersji freeware. Twórcy Postal 2 postanowili urozmaicić nam czekanie na kolejną część tej gry i udostępnili osobno działającą, pełna wersje dodatku z zainstalowanymi wszystkimi patchami. Postal 2: Share the Pain, bo właśnie o tej grze jest mowa, to pozycja dla graczy nastawionych na czysto multiplayerowe rozgrywki.

 Postal 2 to swego czasu (o ile nie obecnie) jedna z najbardziej brutalnych gier akcji z gatunku FPP. Obserwując świat oczami psychopatycznego mordercy kierujemy jego poczynaniami. Zabijanie dzieci, zwykłych ludzi, policjantów czy bandytów nie nastręcza mu większych wyrzutów sumienia. A im bardziej wyrafinowany sposób zabijania znajdzie, tym większa będzie dla niego satysfakcja. W czasie gry bohater jest świadkiem rożnych zdarzeń , które będą uwalniać w nim najgorsze instynkty.

 O ile Postal 2 był grą przeznaczoną dla trybu single player, o tyle w Postal 2: Share the Pain jest już odwrotnie. Tutaj nastawiono się na rozgrywki sieciowe. Gracz wciela się w jednego  ze niezrównoważonych psychopatów i próbuje wyeliminować konkurencję. Do dyspozycji oddano 11 rodzajów broni, które pozwolą nam przetrwać w tym szalonym świecie morderców. 14 rozmaitych map uatrakcyjni miejsca akcji. Dostępne cztery tryby rozrywki nie pozwolą na monotonie w grze. Tryb Deathmatch to podstawowy tryb grania. Kto zabije najwięcej przeciwników ten wygrywa. Team Deathmatch to walki drużynowe. Grab - Walka o walizki, gdzie z każdą zdobytą walizką gracz staje się silniejszy.
Snatch to tryb przypominający Capture The Flag, tylko flagi zastąpiono kobietami, które wchodzą nam na plecy. Moim zdaniem najlepszy tryb w grze. Zabawnie wygląda facet uciekający z kobietą na plecach.

 Widać, że twórcy Postal 2: Share the Pain postawili na wierne odtworzenie fizyki ludzkiego ciała. Postacie w dość naturalny sposób padają martwe na ziemię, niekiedy przybierając karykaturalny wygląd. Bronie, które znajdziemy w grze potrafią zadać straszne okaleczenia ciała. Spróbujcie ze strzelby trafić w głowę przeciwnika.

 Grając w Postal 2: Share the Pain zastanawiałem się czym ta gra może przyćmić inne produkcje multiplayerowe, które coraz częściej wychodzą w wersji freeware. Niestety, nie doszukałem się niczego poza duża brutalnością i ciekawym trybem Snatch. Nie mniej fani Postala znajda w tej grze swój ulubiony klimat.

Może Ci się spodobają

Crossfire 3 Ocean Commander Super Obliteration
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 8):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-01-01 00:32:51
Ludziska ale to jest pełna wersja? wiadomo że nie jesteśmy psychopatami i wiadomo że brutalność jest duża ale to jest gra - nie chcesz? to nie graj. wybór należy do Ciebie
Gość
+0
2008-10-10 12:30:54
drugi screen nie jest z postala tylko z eternal domination,jednego z najlepszych modów do postala
Gość
+0
2008-09-24 20:19:10
Gra jest wporzo. Najlepsze jest sikanie do czyjejś yhmyhm otworu gębowego (mowa o singlu).

A co do multiplayera to widziałem w "CD action" że ponoć są teamy Księża vs terroryści. Jeśli to prawda to w plusach powinno się też coś znaleść :). Natychmiast to pobieram.
PS: To że ta gra mi się podoba to nie znaczy że jestem psychopatą, też uważam że brutalność jest duża, ale są tu fajne pomysły.
Gość
+0
2008-09-17 20:56:40
gdzie można znaleźć spolszczenie ?
Gość
+0
2008-09-11 08:38:17
""'Czy twórca, jeśli zostanie kiedyś napadnięty przez jakiegoś rąbniętego bandytę i brutalnie pobity. Zda sobie sprawę że to może jego "dzieło" do tego się przyczyniło.""'

no napewno jakis koles bedzie chcial byc bandytą to sie nagra w postala i wjedzie ci do domu z łopatą

ultraphaze
+0
2008-08-12 06:31:02
mi tam ta gra nie podchodzi a śmiesza mnie ci co pisza ze gra jest brutalna raczej zrobiona dla brechty (np motyw z kotem:D:D) ci co tak pisza to chyba nigdy nie widzieli jak wygląda trup a w gre mozna pograć... ale u kumpla ja tego na dysku nie bede tego u siebie trzymał bo szkoda miejsca
Gość
+0
2008-07-29 20:30:12
Panu recenzentowi coś się pomyrdało ;D Nie wiedziałem że w tej grze są dzieci xD (Nie licząc Garego Colemana ale to karzeł nie dziecko ;0 )
Gość
--2
2008-07-28 07:45:38
Gra jest słaba. Ogólnie cały Postal 2 jest do kitu, czy to multi czy singleplayer ;)
Gość
--1
2008-07-26 21:32:25
powiedzcie mi dlaczego ,,Zbyt duża brutalność'' jest w minusach? :P
Gość
+0
2008-07-26 15:51:13
Oryginalne bronie (szpadel, krowi łeb (!)), ciekawe i dobrze zaprojektowane mapy, ale system trafień chyba nieco szwankuje - przy pingu rzędu 15-40 gra wiele razy nie zaliczyła mi headshota z przyłożenia (!), shotgun podobnie trafiasz i raz zadaje obrażenie, inny raz nie. Może to moje subiektywne odczucia, ale w Urban Terror, Counterstrike czy ET takich problemów nie było.

(1) Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna