PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
5
Pobierz:
Dodany: 2013-12-02
Artykuł: Jan Giemza

mnóstwo pytań
wciąga!
pięknie wykonana
muzykę lepiej przyciszyć
INFORMACJE
Gatunek: Edukacyjne
Licencja: freeware
Data wydania: 2013
Pobrań: 82
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

QuizUp: The Biggest Trivia Game In The World!

QuizUp: The Biggest Trivia Game In The World! QuizUp: The Biggest Trivia Game In The World! QuizUp: The Biggest Trivia Game In The World!
OCEŃ

Włącz na pięć minut, mówili... Zobaczysz tylko, o co chodzi i wrócisz do pracy, mówili...

 

QuizUp to dla mnie największe zaskoczenie ostatnich tygodni, jeśli chodzi o gry na platformy przenośne. Spodziewałem się rozbudowanego quizu (sugerował to podtytuł "The Biggest Trivia Game In The World!"), ale raczej typowego. Czyli: dostajesz pytania z określonej puli i musisz odpowiedzieć na nie w wyznaczonym czasie. Dostałem znacznie więcej.

 

Przede wszystkim, rozgrywka w QuizUp oparta jest o szybkie pojedynki z innymi graczami. Ty i twój oponent macie 10 sekund, by odpowiedzieć na jedno z kilku pytań – kto będzie lepszy (lub szybszy), wygra i zdobędzie więcej punktów doświadczenia. Dobieranie przeciwników jest niemal natychmiastowe: nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż dziesięć sekund. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by stanąć w szranki ze znajomymi lub pochwalić się przed nimi kolekcją zdobytych osiągnięć.

 

Same pojedynki na wiedzę są króciutkie: każdy z nich trwa mniej więcej dwie minuty. Dzięki temu QuizUp możesz odpalić nawet wtedy, gdy nie masz dużo czasu. Wystarczy wybrać jedną z ponad 250 kategorii. Obejmują one całą masę tematów: od seriali telewizyjnych i flag państw, przez historię powszechną i matematykę, aż po nowe technologie i sztukę. Naprawdę, jest tu tak wiele ciekawych quizów do sprawdzenia, że przy jednym posiedzeniu można spokojnie wyczerpać baterię w telefonie.

 

Mikropłatności – jak w niemal każdej darmowej produkcji – są obecne, ale wyjątkowo mało uciążliwe. Jeśli chcesz, możesz za prawdziwe pieniądze zwiększyć szybkość, z jaką zdobywasz doświadczenie. Tylko po co? To nie gra RPG, gdzie poziom twojej postaci ma rzeczywiście jakieś przełożenie na wyniki.

 

Cały QuizUp został zrealizowany na najwyższym poziomie: animacje są piękne i płynne, a każdy element interfejsu – nawet takie drobnostki jak statystyki czy wbudowany czat – cieszy oko. Mówiąc krótko: jeśli masz sprzęt z iOS, grzech nie zagrać!


Może Ci się spodobają

Smoke Attack 2 LEGO Digital Designer Duolingo
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 8):

Regulamin
Gość: