PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Rabbit
2
Pobierz:
Dodany: 2006-02-10
Artykuł: Rabbit

INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2002
Pobrań: 1080
Wymagania sprzętowe:
PII 300 MHz, 8 MB VRAM, DirectX 5
Dodatkowe opcje:
, Rekordy online
Język:
INNE Z TEMATU

 

Rush Hour

Rush Hour
OCEŃ
Pewnie każdy z was nieraz przeszedł przez ulicę w niedozwolonym miejscu. I o ile polna droga w Żłupowicach Mniejszych nie jest zbyt niebezpieczna, to odradzam wam wchodzenie na autostradę w godzinach szczytu.  Bohater gry Rush Hour ma wyjątkowego pecha - musi przejść przez ulicę właśnie podczas tytułowej godziny szczytu. Jednak nie dość, że samochody pędzą z prędkością ok. stu kilometrów na godzinę, to kierowcy nawet nie myślą o tym, by zwolnić, gdy nasz podopieczny z podniesioną głową wkracza na drogę.  Gra składa się z dwóch trybów - Standard i Car Chase. W tym drugim za zadanie mamy 'zbierać' określone typy samochodów. Jeśli zetkiemy się z niewłaściwym pojazdem, tracimy 1 punkt, gdy natomiast 'złapiemy' właściwy - otrzymujemy punkt. Na zebranie dwudziestu oczek mamy minutę. Na użyteczność tego trybu autorzy przygotowali sześć poziomów. Niestety Car Chase jest bardzo nudny i nie miałem ochoty spędzić z nim dłużej niż pięć minut. Kwintesencją gry na szczęście jest tryb Standard, którego zasady opisałem w poprzednim akapicie. Początkowe poziomy (wszystkich jest szesnaście) nie powinny sprawić nikomu poważniejszych problemów. Schody zaczynają się, gdy musimy przejść kilkupasmową autostradę (i to właśnie wyklucza możliwość, by autorzy osadzili akcję gry w Polsce - rozgrywka byłaby zbyt łatwa, bo co za problem przebiec przez dwupasmówkę?). Dodam jeszcze, że samochody nie jeżdżą z równą prędkością, co sprawia, że często trzeba się mocno namęczyć, by zaliczyć dany etap.  O oprawie audiowizualnej nie warto wiele mówić - muzyka i dźwięki są, a grafika, lekko mówiąc, nie powala. Jednak czego oczekiwać od gry freeware'owej sprzed czterech lat?  Podsumowując - polecam. Czeka was niezła półgodzinna zabawa. Gra w sam raz na nudny wieczór.

Może Ci się spodobają

Pac-Guy 2 Wanwanran Arena Runner
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-02-13 21:25:27
Zgadzam sie z Tobą Robcioo taki czasy, niedługo małe gry będą miały większe wymagania niż, Most Wanted czy Juiced :( ale wracając do Rush Hour to naprawdę znakomita gra Polecam każdemu nudzącemu sie Ludkowi naprawdę warto! [Nie zdziw się jak za kilka miesięcy tetris będzie potrzebował procka typu atlon 3500 :( Smutna prawda... - dop. Robcoo]
Gość
+0
2006-02-12 12:22:39
dlaczego nawet taki małe gry mają takie duże wymagania?? :( [Takie czasy...:( - dop. Robcioo]
Gość
+0
2006-02-10 23:40:50
... a mi przypomina to wspaniałą grę jaką jest "Frogger"... Dodam, że miałem kiedyś okazję grać we Frogger'a w 3d i był naprawdę genialny! "Rush Hour" to gra na dosłownie 15-30 minut... no chyba, że wspomożemy się alkoholem (najlepiej w towarzystwie) i wtedy... wieczór super.
Gość
+0
2006-02-10 23:01:08
Nie za bardzo mi się podoba i nie chodzi mi nawet o oprawę graficzną, która po prostu jest jaka jest.
Gość
+0
2006-02-10 12:17:19
...przypomina mi to amige...

1