PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2012-07-17
Artykuł: Jan Giemza

grafika!
wyjątkowa mechanika rozgrywki
czasem frustruje
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2012
Pobrań: 136
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Splice

Splice Splice Splice
OCEŃ

 

Splice nie zadaje sobie trudu, żeby wyjaśnić ci, jak grać. Dlatego przez pierwszy kwadrans klikasz gdzie popadnie, na ślepo kończąc kolejne poziomy. Gdy sfrustrowany masz już wyłączyć grę, nadchodzi olśnienie i uświadamiasz sobie nagle, że Splice jest rewelacyjny!
 
Mówiąc prosto, gra polega na łączeniu komórek w łańcuchy. W praktyce jest to dość skomplikowane, bo zachowanie każdej komórki zmienia się w zależności od tego, kto jest jej sąsiadem. Eksperymentowanie to klucz do sukcesu. Wyobraźnia również jest niezbędna.
 
Twórcy przygotowali 75 poziomów, które trzeba przechodzić jeden po drugim. Nie sądzę, żeby była to najlepsza decyzja: wystarczy utknąć w jednym miejscu i frustracja gotowa. A utknąć nietrudno.
 
W zasadzie Splice można byłoby umieścić w jednym szeregu z flashówkami, jakich pełno w naszym serwisie, gdyby nie wyjątkowa oprawa graficzna, zachwycająca kolorystyką i dbałością o szczegóły. Widać, że twórcy włożyli dużo serca, by nawigowanie po menusach było przyjemne i tworzyło z rozgrywką spójne doświadczenie. Podobnie jak piękna, klawiszowa muzyka.
 
Splice to absolutnie must-have dla osób lubiących wyzwania i znudzonych klasycznymi grami logicznymi. Wystarczy na zaledwie kilka krótkich letnich wieczorów, ale w pamięci pozostanie znacznie dłużej. Dlatego bez przedłużania: polecamy!
 
(Tylko spróbuj przetrwać ten pierwszy kwadrans).

Może Ci się spodobają

Riff Fish Fillets Dragon
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 9):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2012-08-27 10:06:19
wygląda na to iż jest podobna do English Country Tune (którą ukończyłem w 98%) więc postaram się o fula również w kwestii Splice, co więcej w ostatnim czasie nabrałem też ochoty na Space Chem, oby więcej takich gier - świetnie edukują

1