PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
3
Pobierz:
Dodany: 2011-08-28
Artykuł: FreeMan09

Lekka przyjemna platformówka
20 ciekawych poziomów
System medalowy
Nie wnosi nic odkrywczego
Oprawa audio-wizualna może nie przypaść wszystkim do gustu
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2011
Pobrań: 1080
Producent: Lionsoft
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski Włoska wersja językowa Włoski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Sprint - King of the Jungle

Sprint - King of the Jungle Sprint - King of the Jungle Sprint - King of the Jungle
OCEŃ

Prezentowana gra to typowa platformówka, w której przyjdzie nam się wcielić w nieustraszonego króla dżungli, czyli - lwa. Kierując bohaterem pokonujemy rozmaite trudności umieszczone na planszy, starając się zebrać porozrzucane owoce, a następnie dotrzeć do specjalnego teleportu - stanowiącego swoistą przepustkę do kolejnego levelu.

Układ poszczególnych poziomów jest całkiem sensowny, nastawiony głównie na zręczność i odpowiednią koordynację z poszczególnymi elementami otoczenia. Wraz z postępem w zabawie, (dosyć standardowo) gra robi się trudniejsza, a uzyskanie dobrych rezultatów sprawia coraz to więcej problemów. Fajnie, że autor produkcji wprowadził urozmaicenie w postaci medali (należy zmieścić się w odpowiednim limicie czasowym aby go otrzymać). Dodaje to grze pewnego aspektu rywalizacji, sprawiając, że z chęcią wracamy do poprzednich poziomów, starając się zdobyć upragnioną nagrodę.

Jak w większości platformówek, drogę do sukcesu zagrodzi nam szereg utrudnień, które należy zręcznie ominąć. Będą to m.in. - wychodzące z poszczególnych elementów otoczenia widły, gorąca lawa, ruchome platformy, czy przeciwnicy poruszający się po tej samej ścieżce. Co warto podkreślić śmierć bohatera nie oznacza konieczności powtarzania poziomu, ale jedynie powrót na miejsce startu z zebranymi do tej pory elementami. Ogólnie uważam, że dzięki temu zabiegowi - gra ma lekki klimat, przez co pozwala się w sporym stopniu zrelaksować.

 


 

Nasz lew dysponuje podstawowymi umiejętnościami jak - skok i ryczenie. Druga ze wspomnianych cech, daje nam możliwość płoszenia zwierząt, co sprawia, że małpa - staranuje dla nas niezbędną drogę, słoń - przemieści się w odpowiednie miejsce, natomiast papuga - ukaże schowane owoce. Oprócz tego ryczenie daje nam możliwość m.in. zamrażania i odmrażania poszczególnych platform, niezbędnych do ukończenia danego poziomu.

Dzisiejsza propozycja to całkiem udana platformówka, która może w pewnym stopniu odstraszać oprawą audiowizualną - utrzymaną w stylu retro. Jednak jeżeli nie przeraża was ta stylistyka to myślę, że będziecie się przy niej dobrze bawić. Ogólnie gra, nie jest w jakimś dużym stopniu odkrywcza, a wszelakie schematy dotyczące mechaniki rozgrywki - można zobaczyć w innych tego typu produkcjach. Tak więc jest to po części idealny tytuł - dla ludzi ceniących sobie dosyć standardową zabawę. Jak dla mnie +3/5.


Może Ci się spodobają

Clouds Kingdom 3 Guacamelee! Kenny Adventure
KOMENTARZE

Wynik działania (5 + 7):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-09-16 09:55:45
hfhjfjujmk
Gość
+0
2012-12-26 20:41:32

w d***e po lewej stronie!

Gość
+0
2012-12-26 18:20:35

gdzie tu k***a jest napis pobierz

martosia04
+0
2011-09-17 12:33:44
fajna super no exstra hohohoho tak uwielbiam lwy ale chyba o 1% lepsza od lwa albo nie równa mu

1