PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
2
Pobierz:
Dodany: 2008-04-12
Artykuł: Yesir

Rózne rodzaje broni
Możliwość zdemolowania baru
Słaba grafika
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2006
Pobrań: 301
Producent: VectorGames
Wymagania sprzętowe:
800 Mhz, 64 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Texas

Texas Texas Texas
OCEŃ
Dziki zachód zawsze będzie kojarzony z bezprawiem, rewolwerowcami, osadnikami i Indianami. Były to niepewne czasy, gdzie walczyło się o przetrwanie, a rację miał ten, kto szybciej wyciągnął rewolwer. W taki właśnie okres przenosi nas Texas. Jak sama nazwa wskazuje, akcja dzieje się w jednym z najniebezpieczniejszych stanów tamtych czasów, w południowej części Stanów Zjednoczonych.

 Wszystko zaczyna się w momencie, kiedy wszedłeś do baru napić się whisky. Twoja przeszłość w zasadzie nie jest nam znana, ale musiała być bardzo nieciekawa, skoro wieść o twoim przyjeździe rozwścieczyła wszystkie okoliczne bandy na tyle mocno, by postanowili cię zabić. Bandyci zastali cię w miejscu, gdzie delektowałeś się wodą ognistą. Nie zastanawiasz się ani chwili. Bez wahania sięgasz po broń i z papierosem w zębach oddajesz pierwsze strzały. Już wiesz, że od tej chwili wisi nad tobą miecz Damoklesa. O tym czy przetrwasz decyduje już tylko twoja szybkość i celność.

 Sterując celownikiem za pomocą myszki, musimy zastrzelić z rewolweru każdego bandytę, który wejdzie z bronią w ręku. Zadanie nie jest łatwe, bo bar jest dość obszerny, prowadzi do niego kilka drzwi, a opryszki po wejściu długo nie namyślają się, by oddać strzał. Nie jesteś w stanie objąć wzrokiem całego holu, wiec musisz także polegać na swoim słuchu. Po prostu, gdy ktoś wchodzi do środka słychać charakterystyczne skrzypienie otwierających się drzwi. Odwracasz się w tą stronę i pociągasz za cyngiel broni.

 Do zabicia przeciwnika wystarczy jeden celny strzał. Zwykle w miejscu, gdzie upadł bandyta pozostaje jakiś bonus w postaci strzelby, karabinu, dodatkowej amunicji i wiele innych przydatnych rzeczy. Twój rewolwer ma ograniczaną liczbę kul, więc co jakiś czasu musisz go załadować. Wnętrze baru jest dość interakcyjne. W zasadzie, we wszystkim w co strzelimy wywołamy jakąś reakcje. Czy to będzie beczka z wodą, automat do gry, czy lampa naftowa. Są to szczegóły, które w wolnych chwilach cieszą oko.

 Texas nie jest produkcją, która zachwyci grywalnością i grafiką. W zasadzie, patrząc na grę, skojarzy nam się raczej z produkcjami typu retro. Jednak dla fanów prostego strzelania z opcją zapisywania wyników online będzie to ciekawa propozycja.

Może Ci się spodobają

Survivor - the Living Dead Shadow Warrior Classic Demon Star
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 5):

Regulamin
Gość:
behavior
+0
2011-09-19 19:26:16
Jak to w teksasie to dobra gra. Gra zapowiada się dobrze.
Gość
+0
2008-04-17 17:54:36
eeeeeeee, tam nie znacie sie. Gra jest dobra.
Gość
+0
2008-04-17 15:17:43
"Dlaczego recenzujecie TAKIE gry? jesli gry na tym serwisie sa slabe to i serwis staje sie mniej atrakcyjny. Ten serwis stal sie naprawde mniej atrakcyjny, szkoda, bylo piknie." Zgadzam się z tym w 100%
Gość
+0
2008-04-17 01:25:51
Dlaczego recenzujecie TAKIE gry? jesli gry na tym serwisie sa slabe to i serwis staje sie mniej atrakcyjny. Ten serwis stal sie naprawde mniej atrakcyjny, szkoda, bylo piknie. jeszcze troche gniotow i znikacie z moich ulubionych.

1