PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
3
Pobierz:
Dodany: 2006-12-31
Artykuł: Eugen

dostępny edytor
pomysł
czasem
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 1997
Pobrań: 945
Wymagania sprzętowe:
4 MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Extacy

Extacy Extacy Extacy
OCEŃ
Jeśli głównym elementem gry jest odbijanie kulki od paletki, wcale nie musimy mieć doczynienia z arkanoidem. Bardzo dobrym tego przykładem jest Extacy. Odbijana piłeczka zdaje się być magnetycznie powiązana z paletką, posiadającą coś na kształt zielonej poduszki - zawsze podąża za nią. Dzięki temu można w miarę łatwo sterować kulką.

 Skoro podstawy są już znane, czas przejść do celu, który również nie jest zbyt skomplikowany. Należy zebrać z planszy wszystkie złote kulki, wykorzystując zestaw platform zawieszonych w powietrzu. Problemem mogą być porozrzucane czaski - dotknięcie ich kulką powoduje zabranie jednego życia. Dlatego czasem nie warto łakomić się na symbole dolara zwiększające zdobycz punktową, chyba że zgłębi się tajemnicę odbić, wtedy będzie wiadomo kiedy ruszyć paletką.

 Chociaż Extacy ma już swoje lata, nadal ciężko jest mi znaleźć grę zręcznościową o podobnym stopniu grywalności. Do tego oprawa audiowizualna całkiem sympatycznie wykonana. Szkoda, że jeszcze nikt nie pokusił się o stworzenie czegoś podobnego. Dlatego warto zagrać w tę wersję.

Może Ci się spodobają

Hurdler Cow Abductor Globy
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 4):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-10-22 14:04:01
kiedys gralem w to i niezastanawialem sie czy to arkanoid ot oddzielna gra fajna akradowka i powiem wam ze gralo ni sie przyjemnie a po recenzji Eugena widze ze tworcy znowu chcieli zrobić coś na sile aż przykro sie tego po latach dowiedzieć ...
Gość
+0
2007-01-01 19:17:53
Nie no ta gierka normalnie mi na kompa nie wejdzie ona ma takie wymagania :)) Ściągam...
Gość
+0
2007-01-01 16:19:28
nie wiem nie wiem 8) ja tam za arkanoidami nie przepadam no ale to co Eugen pisze w recenzji skłania mnie od sciagniecie xD

1