PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
Dodany: 2010-10-01
Artykuł: Eugen

TAGI
Autora: evochron
INNE Z TEMATU

 

Evochron Mercenary

Ahoj, kosmiczna przygodo. Bitwy, handel, misje do wykonania, ulepszanie pojazdu, zwiedzanie planet a nawet zakładanie baz. Tak, gry niezależne posiadające wszystkie te cechy powstają! StarWraith opublikował niedawno swoją najnowszą grę - Evochron Mercenary - będącą kolejną już z cyklu po Evochron Renegades i Evochron Legends "kosmicznej opery". Czyli latasz gdzie chcesz, robisz co chcesz i z kim chcesz. A wszystko to w coraz lepszej oprawie graficznej, nieustępującej wiele produkcjom, za którymi stoją całe rzesze programistów, grafików i wielu innych osób.


Premiera odbyła się 17 września, więc przepraszam, że ją przespałem. Obiecuję, że to przedostatni raz i już więcej się nie powtórzy. Żeby osłodzić tak późny termin newsa, przedstawię pokrótce co tam StarWraith w grze zaimplementował: handel, negocjacje, łapówki, szpiegowanie, eskortowanie, transport, wydobycie, odkrycia, rekrutacja, najmowanie załogi, projektowanie statków. Co więcej, gra oferuje tryb sieciowy, co jeszcze bardziej zachęca do zabawy.


Z oficjalnej strony można pobrać wersję demo (ograniczenie czasowe), żeby zorientować się o co chodzi. Cena pełnej wersji jest niestety wyższa od standardowych $19,99 prawie o dziesięć dolarów. Ale czy dobra zabawa nie jest tyle warta?

Informacje dodatkowe:
 Producent: StarWraith 3D Games
 Oficjalna strona gry: http://www.starwraith.com/
 Gatunek: Symulatory
 Licencja: shareware
 Data wydania: 17 września 2010
 Pliki: Windows [228 MB]

KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-10-02 18:02:43
Ja uwielbiam takie gry. Szkoda tylko, że jest ich jak na lekarstwo;/ Żeby cena na nasze była 30zł to bardzo chętnie bym kupił. A puki co czekam aż stanieje.

1