PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Eugen
Dodany: 2011-02-03
Artykuł: Eugen

TAGI
INNE Z TEMATU

 

Incertitude

Dziś miała miejsce premiera gry platformowo-logicznej, której twórcą jest człowiek o polskobrzmiącym nazwisku Borowski. Daniel Borowski.

 

 

Incertitude zostało przygotowane w Game Makerze, ale w żadnym wypadku nie oznacza to, że wygląda amatorsko. Daniel miał ciekawy pomysł na ułożenie fragmentów planszy na ekranie, a grafika, choć niewyszukana, jest dopracowana i przyjemna dla oka. Gracz steruje pewnym naukowcem, którego błędne wyliczenia spowodowały przeniesienie do innego wymiaru.

 

  

 

Przygotowane zagadki polegają na odkryciu właściwej ścieżki, którą przemierza się teleporty, przesuwa kamienie, uruchamia przyciski. Niekedy wpadniemy do jakiegoś pomieszczenia, z którego jedyny wyjściem jest śmierć. Denerwuje (przynajmnie mnie) toporne sterowanie, bo klawisze nie chcą działać wciskane jednocześnie i czarny ludek spada zamiast skakać. Zdarza się zablokowanie w podłodze lub teleporcie bez możliwości wyskoczenia, a klawisz Esc wyrzuca od razu do pulpitu.

 

  

 

Gdyby autor popracował nad techniczną stroną swojej gry, z pewnością byłaby bardziej grywalna. A tymczasem to średniak, dla którego nie miałem siły dotrwać do końca...


Informacje dodatkowe:
 Producent: Daniel Borowski
 Oficjalna strona gry: incertitudegame.co.cc
 Gatunek: Platformowe
 Licencja: freeware
 Data wydania: 3 lutego 2011
 Pliki: Windows [22 MB]


Może Ci się spodobają

KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 3):

Regulamin
Gość:
felix182
+0
2011-02-04 15:25:11
kłupie

1