PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2017-03-03
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Nowe CD-Action już od wtorku w sprzedaży

 

CDA stuknęło 21 lat! No, oficjalnie stuknie 1.04, ale my świętujemy już od 7.03, gdy do sprzedaży trafi CDA 04/2017. Po pierwsze – dajemy Wam dwa znakomite pełniaki (Far Cry 3 oraz Assassin’s Creed: Brotherhood z DLC Porwanie da Vinciego). Po drugie – dostaniecie kilka bonusów: kody do gry Margonem o wartości 70 zł, darmowy kurs angielskiego online oraz pełną wersję pakietu F-Secure na 3 urządzenia (w tym mobilne).

?

Jest też oczywiście masa naprawdę dobrych tekstów. Zacznijmy od działu zapowiedzi, gdzie najgłośniejsze tytuły to Pillars of Eternity II: Deadfire i Dirt 4, ale warto również zwrócić uwagę na intrygujące polskie My Memory of Us i długo wyczekiwane Rime. W beta-testach znajdziecie m.in. Preya, Project CARS 2, Get Even, Conan Exiles i Warhammera 40,000: Dawn of War III. Dział recenzji też kipi od Głośnych Tytułów: For Honor (to nietypowy tekst – sami zobaczycie dlaczego), Nioh, Sniper Elite 4, Horizon Zero Dawn, Torment: Tides of Numenera. Z drugiej strony fani kaszanek też będą mieli w co się wgryźć. Czy gra z oceną 1+ wystarczy? Nie? To co powiecie na 0- (ZERO MINUS)? Tak, jest takie paskudztwo. Łącznie recenzujemy ponad 25 tytułów.

 

A co w Publicystyce? O, panie, ile się dzieje! „Gdy chrzęści i chrupie” to opowieść o crunchach, czyli okresach wytężonej pracy (czasem ponad siły), których nienawidzą wszyscy twórcy gier. W „Myszką i mieczem” zajęliśmy się walką bronią białą, a dokładniej tym, jak szermierka w grach ma się do prawdziwej. „Benefis” to tekst urodzinowy, a że pisał go Papkin, to powiem, że jest... no, zobaczycie. Tylko żeby wam oczy nie wypłynęły... „Nie graj w zielone” to małe co nieco o organizacji PETA i jej dziwnych akcjach związanych z elektroniczną rozrywką. W tekście „Resident Evil – filmy godne gier” Cross udowadnia, że istnieją dobre ekranizacje gier. Nie jest to koniec tematyki filmowej, bo w „Nie wszystek umrę” opisujemy, jak można zmusić do występu we współczesnym filmie nieżyjącego aktora. W trzeciej części Historii gier mamy natomiast „Gwiezdne Wojny Ślimaka”, czyli historię Spacewar! Dalej Krigore pastwi się nad cyklem CoD („Call of Duty: Wojna z recyklingu”), a w obronie serii staje Cross („Call of Duty nie jest złe”). Do tego proponujemy felieton „Wychodzę po angielsku” Papkina oraz, rzecz jasna, Szpile.

 

Dział sprzętowy zaczynamy od megatestu pendrive’ów, kart pamięci i chmur. Testujemy też procesor Intel Core i7-7700K, płytę główną Gigabyte Aorus Z270X-Gaming 9, stacjonarnego peceta Xede Play 1070A, notebooka/tablet Lenovo Yoga Book, gamingowego laptopa MSI GS63 7RE Stealth Pro, a także smartfony, myszki, słuchawki i klawiatury. W Faktach i mitach mierzymy się z tematem grania w 4K.

 

Nie mogło też zabraknąć Na Luzie i Action Redaction.

 

Jeśli uważasz, że jest to wszystko warte 15,99 zł – zapraszamy do kiosków i salonów z prasą od 7.03, czyli najbliższego wtorku. Do zobaczenia!

 

(informacja od redakcji)


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 3):

Regulamin
Gość: