PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2017-05-26
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Nowe CD-Action już we wtorek

 

Od 31.05 w sprzedaży CDA 07/2017. Dwie płyty DVD (4 pełne wersje: Assassin’s Creed: Revelations PL/EN [UPLAY], Rainbow Six: Lockdown PL/EN [UPLAY], Spacecom PL/EN [do pobrania], Realms of the Haunting EN [STEAM] + 90-dniowy trial antywirusa), a do tego dwustronny plakat (83 x 59 cm) z Ciri i Geraltem. A to wszystko w standardowej cenie (15,99 zł) i objętości (132 strony).

 

Dział zapowiedzi zaczynamy od wycieczki do odległej galaktyki, czyli tekstu o Star Wars Battlefront II. Dalej znajdziecie artykuły o Destiny 2, Darksiders III czy Marvel vs. Capcom: Infinite oraz beta-testy, wśród których warto wyróżnić The Pillars of the Earth (gradaptacja znakomitej powieści historycznej „Filary Ziemi” Kena Folleta), a także H1Z1 w dwóch smakach (Just Survive i King of the Kill).

 

Zadziwiająco dobrze wypadają w tym numerze recenzje. Trafiła się nawet jedna dyszka! Oczywiście nie zdradzę tutaj, jaka produkcja ją zgarnęła. Może okładkowy Prey, którym zachwycił się Papkin? Ciekawie zrealizowany interaktywny film Late Shift, który wyświetlano w kinach, nim trafił na konsolę CormaCa? Kosmiczna strategia Endless Space 2, którą przygarnął Krigore? A może bardzo darksoulsowa gra akcji The Surge, którą CormaC pokochał nienawidzić? (Przy okazji pytanie do starszych czytelników: pamiętacie może „Pomocną dłoń”? Po latach ten dział powraca właśnie przy okazji The Surge). Wśród kandydatów są też m.in. Mario Kart 8 Deluxe, polska Regalia: Of Men and Monarchs, horror dla ludzi o mocnych nerwach i żołądkach Outlast II i bijatyka Injustice 2 (tę zresztą oceniają w dwugłosie Krigore i Cross). No, to która z 27 zrecenzowanych gier dostała dychę?

 

Publicystykę otwiera tekst „CI Games: Na celowniku”, w którym Smuggler i Papkin obszernie analizują to, co działo się z warszawską firmą przy okazji premiery najnowszego Snipera – a wiedzcie, że działo się sporo i wywarło to wpływ na całą polską branżę gier. Oprócz tego Smuggler popełnił felieton „To była dobra jazda!” oraz kolejną odsłonę cyklu Historia Gier Komputerowych. Mamy też drugą część „Fantastycznych stworzeń”, a z okazji premiery nowego filmu Ridleya Scotta prezentujemy wam sylwetkę i twórczość „ojca” ksenomorfa („H. R. Giger: Obcego portret własny”). Jest jeszcze epitafium dla Wii U („Wii Utracone”), tekst o speedrunningu („4 min 56 s 876 ms”), felietony Papkina i Crossa, przypominamy też nieco przykurzone Second Life („Uniwersytet Drugiego Życia”). No i Szpile, rzecz jasna, od których wielu z was zaczyna lekturę CDA.

 

W dziale sprzętowym polecamy przede wszystkim drugą część Megakonfiguratora – tym razem składamy gamingowe desktopy. I nie uwierzycie, ale za 1100 zł można mieć peceta, na którym da się pograć, a za 1600 zł maszynkę, na której da się pograć sensownie. Będą też testy kart graficznych (po dwa modele GeForce’ów GTX 1060, GTX 1080 i Radeonów RX 570), gamingowych monitorów, klawiatur, słuchawek, myszy oraz smartfonów (w tym Samsunga Galaxy S8+). Rozważamy też „zady i walety” overclockingu.

 

Będą też Action Redaction i Na Luzie, to oczywista oczywistość. A na DVD obok gier mamy sporo dem, mody do Mass Effecta: Andromedy oraz rozmaite sympatyczne bonusy.

 

Czyli co – spotykamy się w środę 31.05? Do zobaczenia!

 

PS: Zerknijcie koniecznie na str. 76. ;)


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 8):

Regulamin
Gość: