PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
Dodany: 2007-07-31
Artykuł: Kola256

INNE Z TEMATU

 

Prominence

Producent niezależnych gier komputerowych, firma Digital Media Workshop zapowiedziała prace nad nową grą przygodową typu „first person sceince fiction point and click”. Połączenie zewsząd otaczającej techniki z tajemniczością, dobrze dobraną muzyką i efektami dźwiękowymi mają przyprawić Gracza o wciąż narastające wraz z postępem zabawy uczucie lęku.

 

 Wszystko zaczyna się od momentu gdy budzisz się w gabinecie lekarskim. Ot komputer, lampa, leżanka, nic nadzwyczajnego. Nasuwa się proste pytanie: co robisz w tym miejscu i jak tu trafiłeś? Budynek wygląda na opuszczony, więc nie ma kogo spytać co to za miejsce. Zapewne nie zdawałeś sobie sprawy, że wkrótce zaczniesz walkę o przeżycie. Świat nowych technologii wcale nie jest przyjazny dla człowieka. Czy uda Ci się przetrwać? Jak skończy się Twój pobyt w tym miejscu. Ta kwestia pozostanie zapewne otwarta aż do samego końca rozgrywki. Nieliniowość akcji oznacza, że dostępnych będzie kilka zakończeń tej historii. Twórcy zapowiadają, że największymi zaletami tej produkcji będą świetne efekty muzyczne, profesjonalne głosy aktorów wcielających się w role postaci oraz dobra jak na produkcje amatorskie oprawa graficzna.

Bliższe informacje na temat projektu będą znane pod koniec 2007 roku. Premiera Prominence została zapowiedziana na rok 2008.

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.

 


KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 8):

Regulamin
Gość: