PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
Dodany: 2017-05-09
Artykuł: Jan Giemza

INNE Z TEMATU

 

Sniper Ghost Warrior 3 poniżej oczekiwań

 

CI Games nie jest zadowolone ze sprzedaży swojej flagowej strzelanki.

 

Firma szacuje, że w ciągu 2 tygodni od premiery sprzedano zaledwie 250 tysięcy kopii gry (w tym ok. 100 tys. wersji cyfrowych) – znacznie poniżej oczekiwań, zważywszy na to, że w pierwszej partii do sklepów rozesłano 700 tysięcy pudełek.

 

Jak czytamy w oficjalnym raporcie, CI Games nie składa broni:

Spółka na bieżąco dokłada wszelkich starań, pracując nad kolejnymi ulepszeniami gry 'Sniper Ghost Warrior 3'. W najbliższych dniach oraz w kolejnych tygodniach emitent udostępni graczom tzw. patche z kolejnymi poprawkami zarówno na konsole jak i na platformę PC. W ocenie zarządu, poprawa stanu technicznego gry powinna pozytywnie wpłynąć na dalszą jej sprzedaż. Jednocześnie Spółka pracuje nad nowymi dodatkami do gry, w tym nad istotnym dodatkiem fabularnym "The Sabotage", który zostanie udostępniony graczom w ciągu najbliższych miesięcy. Zgodnie z zapowiedziami sprzed premiery Spółka przedstawi nową strategię rozwoju na najbliższe lata do końca obecnego kwartału.

 

Z jednej strony szkoda, że CI Games się nie udało, z drugiej znamienne, że firma nie komunikuje się z graczami, lecz inwestorami. I może dlatego zdecydowano się wypuścić niedopracowany produkt kilka miesięcy za wcześnie.


Informacje dodatkowe:

KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 4):

Regulamin
Gość: