PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
5
Pobierz:
Dodany: 2010-04-08
Artykuł: Kola256

Duża grywalność i żywotność
Ładne animacje i dźwięki
Wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy
Ciekawe poziomy, duży wybór broni
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: freeware
Data wydania: 2005
Pobrań: 935
Producent: Intermediaware
Wymagania sprzętowe:
Procesor 500 MHz, pamięć 64 MB, karta graficzna 32 MB (zalecana 128 MB), Windows 98, Me, NT, 2000 lub XP
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Absolute Blue

Absolute Blue Absolute Blue Absolute Blue
OCEŃ
FILM
Kilka dni temu miałem niewątpliwą przyjemność przedstawić Psychoballs, grę będącą niegdyś w sprzedaży, ale za sprawą hojności producenta, ostatecznie udostępnioną całkowicie bezpłatnie. Dziś chcę przedstawić kolejny tytuł, również niegdysiejszy shareware, ale obecnie dostępny do pobrania i zagrania za darmo. O ile tamten tytuł z pewnością zadowoli graczy casualowych, o tyle Absolute Blue powinien zwrócić na siebie uwagę typowych hardcorowców.

 Ponownie wszechświat jest w niebezpieczeństwie i jak zwykle losy świata zależą wyłącznie od ciebie. Podłe hordy obcych chcą zniszczyć ludzki gatunek! Niszczą każdą planetę na swej drodze, dlatego przygotowano dla ciebie tajną misję. Od jej powodzenia zależy przyszłość Ziemi. Musisz się jej podjąć, dlatego nie czekaj dłużej i od razu kliknij na ikonę pobrania gry!

 Absolute Blue jest strzelanką z widokiem horyzontalnym. W porównaniu z innymi darmowymi grami, jest ona tytułem niezwykle grywalnym. Świat gry to aż 12 dużych poziomów, w każdym po 5 sektorów. Podobnie jak w innych tego typu grach, zbieramy bonusy, strzelamy do wszystkiego co się rusza i staramy się nie zniszczyć naszego statku, przypadkowo uderzając o kosmiczne odpady. Istnieje możliwość wyboru poziomu trudności, dlatego mniej doświadczonym graczom polecam od razu wybranie poziomu najniższego. Przyznam otwarcie, gra jest trudna i nawet niski poziom trudności dla każdego będzie wyzwaniem.

 Jak wspomniałem, niegdyś Absolute Blue było grą komercyjną, stąd nie tylko grywalność i żywotność, ale także takie aspekty, jak oprawa graficzna i dźwiękowa zostały porządnie dopracowane. Mamy więc elementy voice actingu, pasującą do klimatu gry muzykę, a także dźwięki dobrze odzwierciedlające to co się dzieje na planszy. Graficznie Absolute Blue na tle innych darmowych tytułów wygląda znakomicie. Przyjemne dla oka animacje tylko zwiększają poziom satysfakcji z gry. Bezsprzecznie fani kosmicznych strzelanek nie mogą przejść obok tej gry obojętnie.

Może Ci się spodobają

Steel Storm Episode I Gate 88 Operation: Invasion Evasion
KOMENTARZE

Wynik działania (1 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-04-12 15:31:39
Grafika bardzo ładna, ale muzyka już tragiczna. Jakieś wiejskie techno rodem z darmowego mjuzik mejkera. I przede wszystkim jakoś grywalności w niej nie znalazłem... Bardzo lubię takie oldskulowe strzelanki, i potrafie w nie napierdzielać godzinami, nawet jeśli są średniakami. Ta jednak nie zdołała mnie zatrzymać na dłużej niż pół godziny... Siakieś takie to strzelanie w ogóle nie sprawiające przyjemności... Ale to tylko moja subiektywna opinia.
Sherkus20
+1
2010-04-08 16:29:59
Oceniam gre na 2 bo mało poziomów i coś źle ładuje sie ta gra ..

1