PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
4
Pobierz:
Dodany: 2012-08-31
Artykuł: FreeMan09

Ciekawa historia
Oprawa dźwiękowa
Humor
Grafika mogłaby być lepsza
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2012
Pobrań: 147
Producent: Knoodn
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

UNGA needs MUMBA

UNGA needs MUMBA UNGA needs MUMBA UNGA needs MUMBA
OCEŃ

Dzisiejsza propozycja to produkcja przygodowa, w której wcielimy się w jaskiniowca o imieniu UNGA. Przemierzając prehistoryczny świat będziemy rozwiązywać proste zagadki, by ostatecznie zdobyć mięso mamuta.

 

Fabuła gry jest prosta. Kobieta naszego bohatera ma dosyć jedzenia szczurów, które wiecznie z polowań przynosi UNGA. Łowca aby sprostać wymaganiom kobiety, musi wyruszyć w niebezpieczną podróż by schwytać mamuta i przerobić go na kotlety. Oczywiście jak przystało na produkcję przygodową - droga do celu jest  zagmatwana, dlatego oprócz odpowiedniego przygotowania, UNGA musi zyskać przychylność nie tylko innych łowców, z którymi wyruszy na polowanie, ale również bogów.

 

Rozgrywka jak na tytuł przygodowy jest dosyć standardowa. Zabawa polega na zwiedzaniu kolejnych lokacji, zbieraniu przedmiotów i wykorzystaniu ich do wykonywania określonych czynności. Dodatkowo podczas gry przyjdzie nam przeprowadzić kilka zabawnych rozmów z napotkanymi postaciami, które to przybliżą nas do celu. Ogólnie gra się naprawdę przyjemnie, i co warto podkreślić podczas zabawy pojawia się kilka humorystycznych motywów, które potrafią rozbawić.

 

Warto wspomnieć, że w produkcji pojawił się voice acting, co jest nieczęste w przypadku darmowych gier przygodowych. O ile głos głównego bohatera jest bardzo profesjonalny i adekwatny do postaci, to w przypadku innych osób - wypada  już nieco gorzej i brzmi trochę sztucznie. Ogólnie oprawa dźwiękowa stoi na solidnym poziomie i jest przyjemna dla ucha.

 

UNGA needs MUMBA to interesujący tytuł, który może się podobać. Odpowiednio wyważony poziom zagadek oraz odrobina humoru wpleciona w rozgrywkę, sprawia że zabawa jest naprawdę przyjemna. Jak dla mnie 4/5.


Może Ci się spodobają

Ben Jordan: In Search of the Skunk – Ape 7 days a skeptic The Testament of Sherlock Holmes
KOMENTARZE

Wynik działania (2 + 3):

Regulamin
Gość: