PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Steeffler
4
Pobierz:
Dodany: 2006-08-03
Artykuł: Steeffler

krew , posoka, flaki itd.
grafika
dźwięk
muzyka
INFORMACJE
Gatunek: Strzelanki
Licencja: shareware
Data wydania: 2006
Pobrań: 1219
Producent: Kraisoft
Wymagania sprzętowe:
CPU MHz, RAM 256MB, VideoRAM 32MB
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

After The End

After The End After The End After The End
OCEŃ
Niedawno obiecałem w mailu pewnemu zwolennikowi gier a’la Crimsonland, że będę recenzował każdą dobrą strzelankę z tego gatunku. Niestety, twórcy nie rozpieszczają nas ostatnio, bo podobnych shooterów wychodzi jak na lekarstwo. Jeśli ręce Was świerzbią żeby pograć w jakąś nową Crisomnlandową gierkę to pewnie ucieszycie się na widok tej recenzji, ale ostrzegam - szału nie ma!

  After The End to właściwie połączenie kampanii Single Player z Alien Shootera i Crimsonlanda. Mamy tu trzy tryby, których idea sprowadza się do wybicia wszystkiego co się rusza. Plansza przesuwa się, a zewsząd wyskakują potworki, których zachowanie i projekt pozostawia wiele do życzenia. Jest tu poziomowanie postaci: po każdym zdobytym levelu dostajemy punkty, które możemy przypisać do statystyk określających ilość życia, pancerza, amunicji, szybkości przeładowywania i zdobywania doświadczenia. Ogółem nic nowego + mało rodzajów potworów, beznadziejna muzyka, kiepski dźwięk i średnia grafika.

  Spytacie: dlaczego podły Steefflerze zrecenzowałeś taką do bólu przeciętną grę? Odpowiedź jest prosta: bo nie znalazłem w tym tygodniu niczego lepszego, a gry z tego gatunku mają wśród Was wielu fanów. Mam nadzieję, że nie dojdzie tu do linczu. Jakby co, to telefony odbiera moja mama, a z domu wyjechałem ;)

Może Ci się spodobają

Battle Tanks II Dotechin Battle Boattle 2
KOMENTARZE

Wynik działania (8 + 2):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2006-08-12 21:12:57
Ja czekam na Alien Shooter 2 Odjazd bedzie mowie wam :p
Gość
+0
2006-08-04 13:55:51
Demo? Jeszcze żeby dobre było... kiedy ten Crimsonland 2?
Gość
+0
2006-08-03 21:01:34
znów fajna gierka ale co z tego jak to demo, a ja dem już od jakiegoś czasu nie ściągam - po co mam se śmiecić kompa P.S nie wiem czy ktoś zauwarzył wszystkie gry Crimsonlandopodobne są płatne czyżby jakieś fatum (prucz Naac oczywiście).

1