PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2006-12-28
Artykuł: Kola256

brak wyraźnego celu rozgrywki
INFORMACJE
Gatunek: Ekonomiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 3541
Producent: Tik Games
Wymagania sprzętowe:
Procesor 800 MHz, pamięć 128 MB, karta graficzna 8-bit
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Cinema Tycoon Gold

Cinema Tycoon Gold Cinema Tycoon Gold Cinema Tycoon Gold
OCEŃ
W świecie biznesu istnieje pewien układ zależności, wpływających w większym bądź mniejszym stopniu na opłacalność interesu. Każdy przedsiębiorca wie, że bez reklamy nie ma co liczyć na wysokie zyski, a gdy zatrudni niekompetentny personel, może go spotkać masowa emigracja klientów do konkurencji. Zapewne myślisz sobie Graczu, że są to tylko schematy, nie zawsze mające swe odzwierciedlenie w realnym, kapitalistycznym biznesie? Od pewnego czasu te właśnie uproszczone schematy rządzą grami ekonomicznymi, które przeżywają okres zastoju. Przy obecnych możliwościach technologicznych, producenci stracili już pomysły, które mogliby wykorzystać w grach i wyłącznie powielają standardy znane z innych ?tycoonów?, zmieniając praktycznie tylko tematykę. Cinema Tycoon Gold tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu.

 W recenzowanej grze mamy okazję podjąć się roli menedżera sali kinowej lub całego multipleksu. Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, dbamy praktycznie o każdy element działalności. Zatrudniamy personel, wyposażamy sale w coraz lepszy sprzęt nagłaśniający czy prowadzimy zakup filmów. Całą rozgrywkę prowadzimy w systemie turowym, co oznacza, że każdego kolejnego dnia pracy dostajemy bilans dnia poprzedniego wraz z informacjami o liczbie sprzedanych biletów na poszczególne filmy, przychodach, czy zdarzeniach losowych. Z tych ostatnich dowiadujemy się m.in. o wysokich opadach deszczu co, z wiadomych przyczyn, wpłynęło pozytywnie na koniunkturę. Zarobione pieniądze inwestujemy, zwiększając liczbę klientów. By ich dodatkowo zachęcić do wybrania naszych kin, przygotowujemy kampanie reklamowe i promocje specjalne. Liczba dostępnych opcji jest bardzo duża, dlatego zachęcam do zapoznania się samemu z możliwościami gry. Wspomnę tylko, że rozgrywka podzielona została na 3 misje, różniące się między sobą wyłącznie celem do osiągnięcia.

 Cinema Tycoon Gold z pewnością należy do dobrych, lecz niewyróżniających się gier ekonomicznych. Nie zaskakuje, jednak gwarantuje świetną zabawę. Jeśli lubisz tego typu produkcje, z pewnością docenisz też i tę. Pod względem oprawy, gra prezentuje się bardzo dobrze. Istotne w ?tycoonach? menu przygotowane zostało przejrzyście; autorzy wzbogacili je o animacje 3D, które wkomponowały się świetnie w klimat produkcji. Szkoda tylko że łatwo się nią znudzić, gdyż nie ma tego ?czegoś?, co przykuwa do monitora na dłużej. Mimo wszystko warto spróbować. Uwaga: Jest to wersja trial gry. Pozwala na zabawę przez 60 minut. Po tym okresie należy zakupić kod aktywacyjny lub odinstalować grę.

Może Ci się spodobają

Fallout Tycoon Simutrans Puzzle Craft
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-11-08 15:20:12
jak sie to włancza
Gość
+0
2007-07-14 18:40:19
Lubie takie gry fajna...
Gość
+0
2007-03-10 21:13:56
wiecie z kad mozna spolszczenie sciagnac??
Gość
+0
2006-12-28 21:24:01
Nom fajna gra zwlaszcza ze mozesz smerfami pochodzic i poskakac po gargamelu

1