PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
3
Pobierz:
Dodany: 2006-12-28
Artykuł: Kola256

brak wyraźnego celu rozgrywki
INFORMACJE
Gatunek: Ekonomiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2005
Pobrań: 3541
Producent: Tik Games
Wymagania sprzętowe:
Procesor 800 MHz, pamięć 128 MB, karta graficzna 8-bit
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Cinema Tycoon Gold

Cinema Tycoon Gold Cinema Tycoon Gold Cinema Tycoon Gold
OCEŃ
W świecie biznesu istnieje pewien układ zależności, wpływających w większym bądź mniejszym stopniu na opłacalność interesu. Każdy przedsiębiorca wie, że bez reklamy nie ma co liczyć na wysokie zyski, a gdy zatrudni niekompetentny personel, może go spotkać masowa emigracja klientów do konkurencji. Zapewne myślisz sobie Graczu, że są to tylko schematy, nie zawsze mające swe odzwierciedlenie w realnym, kapitalistycznym biznesie? Od pewnego czasu te właśnie uproszczone schematy rządzą grami ekonomicznymi, które przeżywają okres zastoju. Przy obecnych możliwościach technologicznych, producenci stracili już pomysły, które mogliby wykorzystać w grach i wyłącznie powielają standardy znane z innych ?tycoonów?, zmieniając praktycznie tylko tematykę. Cinema Tycoon Gold tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu.

 W recenzowanej grze mamy okazję podjąć się roli menedżera sali kinowej lub całego multipleksu. Jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach, dbamy praktycznie o każdy element działalności. Zatrudniamy personel, wyposażamy sale w coraz lepszy sprzęt nagłaśniający czy prowadzimy zakup filmów. Całą rozgrywkę prowadzimy w systemie turowym, co oznacza, że każdego kolejnego dnia pracy dostajemy bilans dnia poprzedniego wraz z informacjami o liczbie sprzedanych biletów na poszczególne filmy, przychodach, czy zdarzeniach losowych. Z tych ostatnich dowiadujemy się m.in. o wysokich opadach deszczu co, z wiadomych przyczyn, wpłynęło pozytywnie na koniunkturę. Zarobione pieniądze inwestujemy, zwiększając liczbę klientów. By ich dodatkowo zachęcić do wybrania naszych kin, przygotowujemy kampanie reklamowe i promocje specjalne. Liczba dostępnych opcji jest bardzo duża, dlatego zachęcam do zapoznania się samemu z możliwościami gry. Wspomnę tylko, że rozgrywka podzielona została na 3 misje, różniące się między sobą wyłącznie celem do osiągnięcia.

 Cinema Tycoon Gold z pewnością należy do dobrych, lecz niewyróżniających się gier ekonomicznych. Nie zaskakuje, jednak gwarantuje świetną zabawę. Jeśli lubisz tego typu produkcje, z pewnością docenisz też i tę. Pod względem oprawy, gra prezentuje się bardzo dobrze. Istotne w ?tycoonach? menu przygotowane zostało przejrzyście; autorzy wzbogacili je o animacje 3D, które wkomponowały się świetnie w klimat produkcji. Szkoda tylko że łatwo się nią znudzić, gdyż nie ma tego ?czegoś?, co przykuwa do monitora na dłużej. Mimo wszystko warto spróbować. Uwaga: Jest to wersja trial gry. Pozwala na zabawę przez 60 minut. Po tym okresie należy zakupić kod aktywacyjny lub odinstalować grę.

Może Ci się spodobają

TV Manager Fix it Up:Przygoda Kate Simutrans
KOMENTARZE

Wynik działania (6 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2007-11-08 15:20:12
jak sie to włancza
Gość
+0
2007-07-14 18:40:19
Lubie takie gry fajna...
Gość
+0
2007-03-10 21:13:56
wiecie z kad mozna spolszczenie sciagnac??
Gość
+0
2006-12-28 21:24:01
Nom fajna gra zwlaszcza ze mozesz smerfami pochodzic i poskakac po gargamelu

1