PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Redakcja
3
Pobierz:
Dodany: 2010-11-13
Artykuł: Redakcja

krótka
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: freeware
Data wydania: 2003
Pobrań: 336
Producent: Army of Trolls
Wymagania sprzętowe:
brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
Autora: retro, zbieranie, dom
INNE Z TEMATU

 

Edge Retro House

Edge Retro House Edge Retro House Edge Retro House
OCEŃ
Jak wciągające może być kolekcjonowanie przedmiotów? Przekonaj się grając w Edge Retro House. Zadaniem naszego ludzika jest przejście z pokoju do pokoju. W każdym znajduje się pięć przedmiotów, które trzeba zebrać, żeby uzyskać punkty. Im szybciej uda nam się pozbierać przedmioty, tym więcej dostaniemy punktów. Nasza postać może poruszać się w czterech kierunkach, przesuwać przedmioty oraz skakać ? można wskakiwać na wszystko, nawet chodzące po pokojach potworki.

Grafika jest bardzo prosta, ale czytelna i miła dla oka. Estetycznie gra nawiązuje do produkcji tego typu z lat 80-tych i 90-tych, tamte lata przypomina nam też wystrój domu ? stąd zapewne nazwa Retro House. Pokoje wypełnione są po brzegi przedmiotami typu gry LCD, stare gry wideo (na kasetę), zabawki retro ? robociki, małpki itp. ? spostrzegawczy gracz znajdzie tam na pewno o wiele więcej przedmiotów, które przypomną mu zabawki z dzieciństwa. Mamy też ludzika grającego w gry wideo, który jednak nie odgrywa żadnej roli poza dekoracyjną.

Dla wszystkich starszych graczy Edge Retro House będzie na pewno nie tylko wciągającą rozrywką, ale też przypomnieniem dzieciństwa. Młodsi użytkownicy będą mogli poznać świat gier i zabawek z ery ?przedinternetowej?. Gry retro nawiązujące do tytułów sprzed dziesięciu, dwudziestu lat, mają swój niepowtarzalny klimat. Edge Retro House uwodzi tym właśnie, specyficznym klimacikiem.

Mimo prostych zasad gra nie jest wcale taka łatwa. Żeby dostać się do niektórych przedmiotów trzeba się naprawdę nagimnastykować ? przede wszystkim umysłem. Spokojnie może być więc zaliczana do gier logicznych i to wcale nie najłatwiejszych. Zadanie wciąga, chociaż inteligentny i wprawny gracz może sobie poradzić z nim dość szybko. Do tego zachęca system punktacji ? dodatkowe punkty za czas rozwiązania zadania. Polecam przede wszystkim wielbicielom gimnastyki umysłu ? nie dajcie się zmylić prostą grafiką i dużą ilością elementów ? oraz tym, którzy po stresującym dniu chcieliby się rozluźnić, odpocząć i zdobywać punkty w grze bez angażowania wielkich emocji.

Może Ci się spodobają

Chroma Crash! Hot Lines Tiny Thief
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 1):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2010-11-21 14:16:49
zajefajna gierka

1