PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Scorpion
3
Pobierz:
Dodany: 2010-01-24
Artykuł: Scorpion

dobra grafika
ciekawy świat
zbyt krótka
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 663
Producent: Blendo Games
Wymagania sprzętowe:
Brak danych
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
Autora: gravity, bone
INNE Z TEMATU

 

Gravity Bone

Gravity Bone Gravity Bone Gravity Bone
OCEŃ
Jest to dosyć nietypowa produkcja przenosząca nas do świata, w którym żyją ludzie z kwadratowymi głowami. Wcielając się w tajnego agenta wykonujemy dwie niebezpieczne misje.

Początkowo fabuła przedstawiona jest dosyć ubogo, nie wiemy dokładnie kim jesteśmy, a także gdzie się znajdujemy. Nie ma tutaj żadnego wprowadzenia, po wybraniu opcji- „nowa gra”, jesteśmy przeniesieni bezpośrednio na bankiet, gdzie wykonamy swoje pierwsze zlecenie.

Misje polegają na dotarciu do odpowiedniego pomieszczenia , a następnie odszukaniu walizki, w której znajduje się dokładny cel naszej misji. W jej pobliżu, powinniśmy namierzyć również specjalne przedmioty, pomagające nam w wykonaniu naszego celu. Gra jest niestety dosyć krótka, a do jej ukończenia będziemy potrzebowali zaledwie kilkunastu minut.

Świat ukazany w produkcji jest trójwymiarowy i ogólnie może się podobać. Oprawa graficzna w połączeniu z muzyką tworzą razem niepowtarzalny klimat. Na szczególną uwagę zasługuje również dość nietypowy system narracji powodujący, że jesteśmy ciekawi co wydarzy się za moment.

Niestety, ale grę można potraktować bardziej jako ciekawostkę, niż pełnoprawną produkcję. Jest ona stosunkowo prosta, a co za tym idzie jej ukończenie nie zajmie nam dużo czasu. Grę ratuje jednak dość nietypowo przedstawiona historia, oraz dobra oprawa graficzna. Jeśli zawsze chciałeś poczuć się jak tajny agent to pobieraj.

Może Ci się spodobają

7 days a skeptic Dino and Aliens NES Quest - The 8BIT Journey
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 9):

Regulamin
Gość:
behavior
+0
2014-01-12 08:24:31
To naprawdę dobra gra.
Gość
+0
2011-12-06 11:04:56
Świetna gra, zna ktoś może podobną?
Gość
+0
2011-04-02 23:51:43
warto dodac ze gre zrobila prywatna osoba i to w jakis prac na studiach:D

1