PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
3
Pobierz:
Dodany: 2014-02-16
Artykuł: Jan Giemza

ciekawy pomysł
i nic więcej
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2013
Pobrań: 171
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Moirai

Moirai Moirai Moirai
OCEŃ

No i znowu mam problem. Trudno powiedzieć cokolwiek sensownego o Moirai bez spoilerów. Dlatego bądź tak dobry, pobierz grę, ukończ ją i czytaj dalej.

 

Zajmie Ci to jakieś 5 minut.

 

Gotowe? Świetnie.

 

Pomysł na rozgrywkę w Moirai jest genialny w swej prostocie: otóż, efekt twoich decyzji widoczny jest dopiero w grze innej osoby. Od tego, co powiesz, zależy los twojej postaci, gdy natknie się na nią kolejny gracz. Jeśli wypadniesz przekonująco, być może oszczędzi ci życie. Jeśli nie... cóż.

 

O samym Moirai wiele powiedzieć się nie da. Prościutka, tajemnicza fabuła, pikseloza wypalająca zwoje w mózgu i autorzy udający beczące owce. Ale tu nie o grafikę się rozchodzi, lecz przedstawienie pewnego konceptu. Który swoją drogą z przyjemnością ujrzałbym w jakimś innym tytule, zakrojony na większą skalę. Telltale, słyszycie? Do you speak Polish? Vy govorite po-russki? :)

 

W ogóle biblioteczka dzieł Chrisa Johnsona jest nadzwyczaj ciekawa. Warto się przyjrzeć jego tytułom, bo całkiem zgrabnie łączą one klasykę z nowatorskimi pomysłami. Jakby dać chłopakowi porządny budżet, myślę, że mógłby nas porządnie zaskoczyć.


Może Ci się spodobają

Head Over Heels 5 Days a Stranger Life is Strange
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 8):

Regulamin
Gość: