PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
FreeMan09
5
Pobierz:
Dodany: 2012-07-23
Artykuł: FreeMan09

Ładna grafika
Duża liczba poziomów
Różnorodne lokacje
Dobre zbalansowanie elementów zręcznościowo-ekonomicznych
System osiągnięć
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: shareware
Data wydania: 2012
Pobrań: 211
Producent: Melesta
Dystrybutor: Dreamgames
Wymagania sprzętowe:
procesor 1GHz, 512MB RAM
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Polska wersja językowa Polski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Odlotowa farma 3

Odlotowa farma 3 Odlotowa farma 3 Odlotowa farma 3
OCEŃ

Odlotowa Farma 3 to kolejna gra z popularnej serii produkcji zręcznościowo-ekonomicznych, w których przejmujemy opiekę nad gospodarstwem rolnym. Aby osiągnąć dobry rezultat na poszczególnych planszach, będziemy musieli wykazać się nie tylko zmysłem osoby przedsiębiorczej, ale także odpowiednim refleksem.

 

W grze pojawia się prosta otoczka fabularna, która motywuje nasze działania. Otóż wcielając się w młodą farmerkę Scarlett, pomagamy kolejnym farmerom w prowadzeniu ich gospodarstw, by ostatecznie zyskać ich głosy w wyborach na przewodniczącą związku farmerów. Cała historia opowiadana jest stopniowo wraz z postępem w grze, za pomocą prostych statycznych planszy.

 

Podczas rozgrywki zajmujemy się organizacją życia na farmie, począwszy od zakupu odpowiednich zwierząt, budowie fabryk, dbaniu o pożywienie dla zwierząt, transporcie, a kończąc na zręcznościowym zbieraniu wytworzonych produktów. Ogólnie sama rozgrywka jest bardzo przyjemna, a ogromna ilość poziomów powoduje, że zabawa starcza na długie godziny.

 

Aby przejść dany poziom musimy spełnić z góry określone warunki (np. zebrać wyznaczoną sumę pieniędzy, czy zgromadzić daną ilość określonego produktu). Wytwarzanie danych dóbr jest czasochłonne i tylko dobra organizacja pozwoli nam zminimalizować czas produkcji i uzyskać dobry wynik (za spełnienie określonych limitów czasowych otrzymujemy puchary). Ogólnie według mnie poziom trudności został zbalansowany we właściwy sposób.

 

Grafika jest bardzo przejrzysta, a wszystkie obiekty na planszy rozmieszczone są dosyć intuicyjnie. Gra oferuje kilka odmiennych lokacji gdzie będziemy mieli do czynienia z innymi produktami i zwierzętami, jednak ogólne zasady rozgrywki  na każdym etapie pozostają takie same.

 

Odlotowa Farma 3 to ciekawy tytuł, przy którym można się dobrze bawić. Jak dla mnie gra zasługuje na ocenę 5/5.


Może Ci się spodobają

Monster Frenzy Wings of Fury 2 Abuse for Windows
KOMENTARZE

Wynik działania (10 + 0):

Regulamin
Gość: