PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
5
Pobierz:
Dodany: 2014-11-21
Artykuł: Jan Giemza

śliczne i kolorowe
zabawne
wciągające
kup pan DLC
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: komercyjna
Data wydania: 2014
Pobrań: 240
Producent: PopCap Games
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Internet/LAN, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Peggle 2

Peggle 2 Peggle 2 Peggle 2
OCEŃ

Z pozoru głupie pomysły często okazują się najlepsze.

 

Peggle jest tego doskonałym dowodem. Gra, w której musimy uderzyć kulką we wszystkie inne kulki na planszy, by w nagrodę obserwować jak animowany koń tańczy w ekstazie do muzyki klasycznej – cóż, brzmi to co najmniej dziwnie. A mimo to, nie ma dla mnie bardziej grywalnej produkcji PopCap – nawet Bejeweled i Plants vs. Zombies pozostają w tyle.

 

Sequel wydanego w 2007 roku Peggle nie wymyśla koła na nowo, ale ulepsza wszystko to, co pokochaliśmy w oryginale. Animacje są teraz jeszcze ładniejsze, dodano masę świetnych wyzwań i tryb multiplayer, pojawili się również nowi Peggle Masterzy – każdy z umiejętnością specjalną i własną oprawą muzyczną. Nieco gorszą „nowością” są natomiast liczne DLC – całkowicie nieobowiązkowe, ale dość nachalnie promowane w menusach.

 

Peggle 2 jest niezwykle proste do opanowania, więc można bez obaw zaprosić do zabawy znajomego stroniącego na co dzień od gier. Ukończenie trybu Adventure zajmuje kilka godzin, a kolejne poziomy pokonuje się właściwe z marszu. Jedynie opcjonalne wyzwania potrafią dać w kość, ale nie oszukujmy się – to tytuł w stu procentach casualowy, który ma relaksować, a nie stresować. Pomimo niskiego poziomu trudności, gra niesamowicie wciąga – bez rozsądnego dawkowania, można ją wymaksować w dwa wieczory.

 

Na tle podobnych gier, Peggle 2 wyróżnia się jak trenerka aerobiku na zlocie miłośników tłuszczu. Jest piękny, dopracowany, zabawny, a podobnych epitetów jeszcze parę by się znalazło. Na smętne, jesienno-zimowe dni trudno o lepszy tytuł.


Może Ci się spodobają

VS Online Rainbow Eclipse Zango Muncher
KOMENTARZE

Wynik działania (3 + 7):

Regulamin
Gość: