PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Yesir
4
Pobierz:
Dodany: 2009-03-21
Artykuł: Yesir

Kilka trybów gry
Grywalność
Brak trybu multiplayer
INFORMACJE
Gatunek: Zręcznościowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2007
Pobrań: 437
Producent: Bertesh Studios
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Kilku graczy przy 1 komputerze, Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
Autora: pong, piłeczka
INNE Z TEMATU

 

Squib Ball

Squib Ball Squib Ball Squib Ball
OCEŃ
Pong, to jedna z pierwszych gier jakie pojawiły się na pierwotnych komputerach. Od tamtego czasu pojawiło się mnóstwo klonów, które były mniej lub bardziej udane, ale zasady pozostały wierne. W końcu co można ulepszyć w grze, w której występują dwie deseczki oraz odbijana przez nie kula. Uruchamiając Squib Ball nie spodziewałem się niczego ciekawego, ale już po kilku minutach gry byłem pozytywnie zaskoczony.

 Na pierwszy rzut oka gra niczym nie różni się od klasycznego Ponga: dwóch przeciwników sterując małymi deseczkami ma za zadanie zebrać jak największą ilość punktów, które otrzymuje się, gdy przeciwnik przepuści piłkę za swoją deseczkę. Oczywiście atakując przeciwnika należy bronić swojej części pola. Już po chwili grania można odczuć dość mocny dynamizm w grze. Od samego początku piłka leci z niebezpieczną prędkością, która każe nam obserwować tor  lecącej piłki, aby zdążyć odbić piłkę.

 Kilka trybów gry znacznie urozmaica rozrywkę. Przewidziano możliwość grania z kolegą przy komputerze. Szkoda tylko, że zabrakło trybu prowadzenia rozrywki przez Internet, co już dzisiaj stanowi poważny mankament.
 
 Grafika jak i muzyka stoją na przeciętnym poziomie, jednak najważniejsza jest grywalność, która w tym wypadku zdaje egzamin. Squib Ball jest dobrą grą, która z pewnością przyciągnie graczy szukających prostej, wracającej do korzeni lecz dynamicznej rozrywki.


Może Ci się spodobają

EA Hockey Air Hunter BeeDee Dash
KOMENTARZE

Wynik działania (4 + 0):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2009-03-23 12:11:30
W ogóle nie podoba mi się gra. Grafika na niskim poziomie, nie mogłem znaleźć napisu Start Game przez jakieś 5 sekund, wyjątkowo obleśny napis. Gra niewarta zachodu. Oryginalny pong wiele razy lepszy. Pozdrawiam.
Comon
+0
2009-03-21 08:59:09
jak ktos szuka dobrego ponga to znalazl;]
jedyna wada gry jest to ze czesciej przegrywam z bratem niz wygrywam :D

1