PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
seley
2
Pobierz:
Dodany: 2011-11-15
Artykuł: seley

Niecodzienna tematyka(?)
Grafika
Audio
Niska grywalność
Toporne sterowanie
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 1741
Producent: MDickie
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

The You Testament

The You Testament The You Testament The You Testament
OCEŃ

 

        Gry religijne nie powstają codziennie. Gry religijne, których celem jest odtworzenie wydarzeń przedstawionych w ewangeliach prawie nie powstają. Gra o takiej tematyce, która dodatkowo pozwala nam na zmasakrowanie Jezusa, apostołów, Matki Boskiej i paru innych bohaterów Pisma Świętego jest tylko jedna. Przed wami 'The You Testament', autorstwa Matta Dickie.

 

        Nie, nie przyjdzie wam wcielić się tutaj w psychopatycznego mordercę postaci biblijnych; zostają nam wyznaczone różne questy (w 90% składające się z 'Idź z A do B, porozmawiaj z C'). Naszym głównym celem jest podążanie śladami Jezusa Chrystusa, od chrztu w Jordanie do śmierci na Krzyżu. Oczywiście jeśli będziemy prowadzić rozgrywkę tak jak bóg przykazał. Gra pozwala na dużą swobodę, wynika ona jednak nie z zaplanowanego działania autora, ale z niedoróbek i luk przez niego pozostawionych. Szczerze powątpiewam, by programista uważający się za religijnego, dał nam możliwość pobicia Chrystusa na kilkanaście różnych sposobów.

 

        Gra działa na silniku, który został napisany pod grę o Wrestlingu, rozgrywającą się w 100% w pomieszczeniach, więc otrzymujemy dość ograniczone lokacje. Grafika może drażnić oczy graczy nieprzyzwyczajonych do staroświeckich tekstur. Oprawa audio również nie prezentuje się najlepiej. Otrzymujemy zestaw dźwięków znany z poprzednich gier twórcy (między innymi Wrestling Empire 2008, Reach). Pojękiwania, krzyki, głuche odgłosy uderzeń i brak odczytywanych dialogów. Oprawa audiowizualna na minus.

 

        Czy ta produkcja mimo tylu wad może się odratować czymkolwiek? Moja odpowiedź brzmi 'nie'. Sterowanie jest toporne, grafika brzydka, dźwięk razi w uszy, a pozorna wyjątkowość odpływa po 5 minutach rozgrywki. Polecam tylko dla najbardziej wytrwałych fanów growych 'eksperymentów', którym 'The You Testament' niewątpliwie jest.


Może Ci się spodobają

Dino and Aliens 1812: Serce Zimy Fakteur
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-03-08 21:46:04
gdybym nie był chrześcijaninem to bym tą gre pobrał ale nie chce mieć grzechu a granie w pobicie jezusa to chyba cięzki grzech.przebacz boże temu zo ta gre stworzył bo czeźwo myśleć chyba mu nie było pisane
Gość
+0
2012-10-21 18:21:45
Lol Zabiłem Chrystusa japier...le jestem Zkazany na śmierć ide sie modlić. lub zabjiać apostołów
Gość
+0
2012-07-12 11:02:37
Jak można stworzyć taką gre?!
Gość
+0
2012-06-19 22:06:19
Przeczytaj ze zrzumieniem recenzje. Nikt nie zrobłł gry mającej na celu zabijanie apostołów i Jezusa.
Gość
+0
2012-06-19 10:36:37
Ludzie czy wy jesteście nienormalni żeby robic gry miejące na celu zabijanie Jezusa i jego apostołów moim zdanie takich ludzi to trzeba by do jakiś psycholi zaliczyć
Gość
+0
2011-11-28 13:56:34
Link nie działa :/
Gość
+0
2011-11-19 10:06:54
Ciekawa gra, ale bardzo nie dopracowana przez co nadaje się co najwyżej na 10min w miarę przyjemniej gry.
Gość
+0
2011-11-18 03:38:46
a ostatnio wystawiali jakiś wenisaż sztukę w teatrze 'msza święta' i dzialo sie dokladnie to samo co na mszy tylko bez sakramentu to sie ksieżulek obraził, to dopieo jest kontrowersyjny temat i cienka granica, taka gra to pikus:P bo patrzcie z jednej strony nie wszysko musi być takie jawne i prawdziwe ho ho majestatyczne , jak to określił księciuniu a z drugiej strony jak czlowiek obejrzy cos takiego to moze czuc sie grzesznym;] no i bomba cienka granica a kaska twórcom leci...:(niektorzy moze chcieli by pojsc na msze ale sie boja ksiedza:P haha
Gość
+0
2011-11-18 03:31:17
to jest cienka granica miedzy wierzeniem w jedno a drugie duzo osób w tym dzieci wierzy w to co widzi na ekranie, fakt ze moze ta gra nie miala takich ambicji i mnie to akurat chyba by odrzucalo podczas grania nie to ze jestem taki świetoszkowaty ale tak jakoś, pozatym grafika jest śmiesznie brzydka co dyskwalifikuje tą gre jakkolwiek:P (chociaz w tym przypadku realizm bylby poważną wadą a nie zaletą)
Gość
+0
2011-11-17 10:46:15
Zakładam, że komentujący są katolikami, a w piśmie świętym, jak i w innych wytworach jakże 'wspaniałej religii' jest napisane, iż każdy ma prawo wyznawać swoje własne zdanie i swoje wierzenia. Więc nawiązując do waszych komentarzy, wcale nie jesteście katolikami, ponieważ twierdzicie, że widoczna jest tu obraza 'uczuć religijnych'. Ja tu widzę tylko własne zdanie autorów (gry jak i recenzji) i własne poglądy.

1 2 Następna