PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
seley
2
Pobierz:
Dodany: 2011-11-15
Artykuł: seley

Niecodzienna tematyka(?)
Grafika
Audio
Niska grywalność
Toporne sterowanie
INFORMACJE
Gatunek: Przygodowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2008
Pobrań: 1760
Producent: MDickie
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

The You Testament

The You Testament The You Testament The You Testament
OCEŃ

 

        Gry religijne nie powstają codziennie. Gry religijne, których celem jest odtworzenie wydarzeń przedstawionych w ewangeliach prawie nie powstają. Gra o takiej tematyce, która dodatkowo pozwala nam na zmasakrowanie Jezusa, apostołów, Matki Boskiej i paru innych bohaterów Pisma Świętego jest tylko jedna. Przed wami 'The You Testament', autorstwa Matta Dickie.

 

        Nie, nie przyjdzie wam wcielić się tutaj w psychopatycznego mordercę postaci biblijnych; zostają nam wyznaczone różne questy (w 90% składające się z 'Idź z A do B, porozmawiaj z C'). Naszym głównym celem jest podążanie śladami Jezusa Chrystusa, od chrztu w Jordanie do śmierci na Krzyżu. Oczywiście jeśli będziemy prowadzić rozgrywkę tak jak bóg przykazał. Gra pozwala na dużą swobodę, wynika ona jednak nie z zaplanowanego działania autora, ale z niedoróbek i luk przez niego pozostawionych. Szczerze powątpiewam, by programista uważający się za religijnego, dał nam możliwość pobicia Chrystusa na kilkanaście różnych sposobów.

 

        Gra działa na silniku, który został napisany pod grę o Wrestlingu, rozgrywającą się w 100% w pomieszczeniach, więc otrzymujemy dość ograniczone lokacje. Grafika może drażnić oczy graczy nieprzyzwyczajonych do staroświeckich tekstur. Oprawa audio również nie prezentuje się najlepiej. Otrzymujemy zestaw dźwięków znany z poprzednich gier twórcy (między innymi Wrestling Empire 2008, Reach). Pojękiwania, krzyki, głuche odgłosy uderzeń i brak odczytywanych dialogów. Oprawa audiowizualna na minus.

 

        Czy ta produkcja mimo tylu wad może się odratować czymkolwiek? Moja odpowiedź brzmi 'nie'. Sterowanie jest toporne, grafika brzydka, dźwięk razi w uszy, a pozorna wyjątkowość odpływa po 5 minutach rozgrywki. Polecam tylko dla najbardziej wytrwałych fanów growych 'eksperymentów', którym 'The You Testament' niewątpliwie jest.


Może Ci się spodobają

Botanicula Five Lethal Demons The Stanley Parable
KOMENTARZE

Wynik działania (7 + 5):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2013-03-08 21:46:04
gdybym nie był chrześcijaninem to bym tą gre pobrał ale nie chce mieć grzechu a granie w pobicie jezusa to chyba cięzki grzech.przebacz boże temu zo ta gre stworzył bo czeźwo myśleć chyba mu nie było pisane
Gość
+0
2012-10-21 18:21:45
Lol Zabiłem Chrystusa japier...le jestem Zkazany na śmierć ide sie modlić. lub zabjiać apostołów
Gość
+0
2012-07-12 11:02:37
Jak można stworzyć taką gre?!
Gość
+0
2012-06-19 22:06:19
Przeczytaj ze zrzumieniem recenzje. Nikt nie zrobłł gry mającej na celu zabijanie apostołów i Jezusa.
Gość
+0
2012-06-19 10:36:37
Ludzie czy wy jesteście nienormalni żeby robic gry miejące na celu zabijanie Jezusa i jego apostołów moim zdanie takich ludzi to trzeba by do jakiś psycholi zaliczyć
Gość
+0
2011-11-28 13:56:34
Link nie działa :/
Gość
+0
2011-11-19 10:06:54
Ciekawa gra, ale bardzo nie dopracowana przez co nadaje się co najwyżej na 10min w miarę przyjemniej gry.
Gość
+0
2011-11-18 03:38:46
a ostatnio wystawiali jakiś wenisaż sztukę w teatrze 'msza święta' i dzialo sie dokladnie to samo co na mszy tylko bez sakramentu to sie ksieżulek obraził, to dopieo jest kontrowersyjny temat i cienka granica, taka gra to pikus:P bo patrzcie z jednej strony nie wszysko musi być takie jawne i prawdziwe ho ho majestatyczne , jak to określił księciuniu a z drugiej strony jak czlowiek obejrzy cos takiego to moze czuc sie grzesznym;] no i bomba cienka granica a kaska twórcom leci...:(niektorzy moze chcieli by pojsc na msze ale sie boja ksiedza:P haha
Gość
+0
2011-11-18 03:31:17
to jest cienka granica miedzy wierzeniem w jedno a drugie duzo osób w tym dzieci wierzy w to co widzi na ekranie, fakt ze moze ta gra nie miala takich ambicji i mnie to akurat chyba by odrzucalo podczas grania nie to ze jestem taki świetoszkowaty ale tak jakoś, pozatym grafika jest śmiesznie brzydka co dyskwalifikuje tą gre jakkolwiek:P (chociaz w tym przypadku realizm bylby poważną wadą a nie zaletą)
Gość
+0
2011-11-17 10:46:15
Zakładam, że komentujący są katolikami, a w piśmie świętym, jak i w innych wytworach jakże 'wspaniałej religii' jest napisane, iż każdy ma prawo wyznawać swoje własne zdanie i swoje wierzenia. Więc nawiązując do waszych komentarzy, wcale nie jesteście katolikami, ponieważ twierdzicie, że widoczna jest tu obraza 'uczuć religijnych'. Ja tu widzę tylko własne zdanie autorów (gry jak i recenzji) i własne poglądy.

1 2 Następna