PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Kola256
1
Pobierz:
Dodany: 2008-04-28
Artykuł: Kola256

Cena/jakość
INFORMACJE
Gatunek: Logiczne
Licencja: shareware
Data wydania: 2007
Pobrań: 349
Producent: Jonax
Wymagania sprzętowe:
Procesor 450 MHz, Windows: 95/98/ME/NT/2000/XP/VISTA
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
TAGI
INNE Z TEMATU

 

Trajektoria

Trajektoria Trajektoria Trajektoria
OCEŃ
Obserwując popularność gier z serwisu Victory Games można dojść do prostych wniosków. Największym wzięciem cieszą się produkcje proste, krótkie, zajmujące niewielką przestrzeń dyskową i przy okazji ubogie w oprawę dźwiękową. Do tego typu gier należy z pewnością seria Chromatron, przy której dziesiątki tysięcy graczy spędziło kawał swojego życia, starając się rozwiązać kolejne logiczne łamigłówki, używając do tego celu jedynie różnego rodzaju refraktorów i zwierciadeł. Dziś mam okazję przedstawić podobną produkcję, która w przeciwieństwie do wymienionej wyżej gry przeznaczona jest wyłącznie dla koneserów dzieł logicznych.

 Zasady omawianej gry są bardzo proste; właściwie sam tytuł (Trajektoria) oddaje już cały sens zabawy. Należy przewidzieć gdzie za 5 sekund znajdzie się kulka i zaznaczyć to pole specjalną kropką. Jeśli po tym czasie pływający punkcik znajdzie się w oznaczonym przez nas lewym przyciskiem myszy miejscu, wygrywamy daną planszę i przechodzimy do kolejnej. Każde kolejne poziomy są urozmaicone i na późniejszych etapach naprawdę trudno jest przewidzieć gdzie zawędruje nasza kulka, bo w ciągu wymaganych pięciu sekund jej tor przesuwania potrafi zmienić się kilkakrotnie.

 Brak oprawy dźwiękowej, prostota wykonania, nieskomplikowany i mało urozmaicony cel zabawy – wszystkie wymienione aspekty przemawiają za moją tezą. Trajektoria zostanie doceniona tylko przez koneserów. Rzadko to mówię, ale minusem gry jest jej licencja. Czy tak powinna wyglądać produkcja shareware, kosztująca 20 złotych? Na dodatek pełna wersja gry zawiera wyłącznie 24 plansze. To z pewnością zawęża krąg osób zainteresowanych i dziwię się producentowi, że wogóle zdecydował się na wydanie Trajektoria na płatnej licencji. Jeśli jednak Gracz ma ochotę na krótką zabawę w zgadywanie przebiegu „lotu” kulki, zapraszam do pobrania wersji demonstracyjnej, zawierającej 3 plansze z pełnej wersji gry.

Może Ci się spodobają

Antichamber My Free Mahjongg Dream Day Honeymoon
KOMENTARZE

Wynik działania (9 + 6):

Regulamin
Gość:
Gość
+0
2008-07-30 02:08:50
2 razy wiencej i mamy jusz Hit który pokrył się pare razy platyną i okrążyła świat tak tak to Half-Life 2
Gość
+0
2008-04-28 21:10:43
Gra strasznie nudna... Na pewno nie warta 10 dolarów lol... Jednak jeśli byłaby na A... pewnie by wygrała w grze miesiąca.. ;P
Gość
+0
2008-04-28 10:54:37
Bardzo cienkie, wieje nudą na kilometr
Gość
+0
2008-04-28 08:26:54
10 dolarów za taką grę to chyba lekka przesada... :P Ciekawe ile osób kupuje takie gry... Tak czy inaczej pomysł wydaje sie fajny :) Ściągnę i zobaczę te demo...

1