PAMIĘTAJ MNIE:
1 / 2 lewo
Jan Giemza
4
Pobierz:
Dodany: 2013-11-11
Artykuł: Jan Giemza

ładna oprawa
ciekawe zagadki
jest za darmo!
lekko irytujące sterowanie
INFORMACJE
Gatunek: Platformowe
Licencja: freeware
Data wydania: 2013
Pobrań: 47
Producent:
Wymagania sprzętowe:
Dodatkowe opcje:
Rekordy online
Język: Angielska wersja językowa Angielski
INNE Z TEMATU

 

Whispers of The Goddess

Whispers of The Goddess Whispers of The Goddess Whispers of The Goddess
OCEŃ

Trudna nazwać DigiPen Institute of Technology inaczej niż uczelnią marzeń. To właśnie tam, o ile jesteś obywatelem Stanów Zjednoczonych lub Kanady, możesz studiować projektowanie gier wideo.

 

Whispers of the Goddess to roczny projekt grupy studentów tego uniwersytetu i najlepszy dowód wysokiej jakości nauczania. Rzadko trafiają się równie przyjemne (a przy tym wymagające) gry logiczne. I przy okazji za darmo.

 

Przejmujesz kontrolę nad... czymś. Na potrzeby tego tekstu ustalmy, że jest to skaczący kwiatek. Otóż, twoim zadaniem jest wsparcie Boginii w odzyskaniu jej mocy, a dokonać tego możesz, pokonując ? jako rzeczona roślina ? kolejne poziomy o nieubłaganie rosnącym stopniu trudności.

 

 

Zagadki nie są łatwe, bo siłą rzeczy (ach, te korzenie!) posiadamy ograniczoną mobilność i do przemieszczania się musimy wykorzystywać ruchome panele. A żeby było jeszcze trudniej, na każdym etapie da się zebrać specjalne "szepty", co zwykle wymaga dodatkowego pogłówkowania.

 

Whispers of the Goddess nie jest zbyt długie, ale i tak raczej trudno ukończyć je za jednym posiedzeniem. Tak naprawdę przyczepić mogę się tylko do sterowania: nie wiem, czy to wina akurat mojego komputera (wątpię), ale kwiatek z nieco zbyt dużym opóźnieniem reagował na moje komendy. A to bywa irytujące, zwłaszcza gdy wciska się kilka klawiszy na sekundę.

 

Mimo tych drobnostek, jestem pod wrażeniem. Jeśli studenci są w stanie przygotować taką grę, nie mogę się doczekać, co stworzą, gdy nabiorą doświadczenia i dostaną odpowiednio duży budżet w poważnym studiu. Może nawet nie będzie to kolejny klon Call of Duty...


Może Ci się spodobają

Shark Attack Alchemist Wizard Happyland Adventures
KOMENTARZE

Wynik działania (0 + 7):

Regulamin
Gość: